Hlavní navigace

Premiérová pátá řada sitcomu Teorie velkého třesku od 18. června na Primě Cool

15. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Příhody party pubescentních vědců jsou nejsledovanějším pořadem Primy Cool. Pátá řada přinese i kulatou 100. epizodu tohoto sitcomu.

Populární americký sitcom Teorie velkého třesku se dočká premiéry páté řady na Primě Cool. Televize ji nasadí již od příštího pondělí 18. června v tradičním čase od 21:15 hod., každý všední den od pondělí do čtvrtka. „Jak už je zvykem, nabídne Prima Cool verzi dabovanou i s titulky,“ sdělil PR koordinátor stanice Filip Sychra. „Premiérová řada navazuje na čtvrtou ve chvíli, kdy banda řeší, že Penny a Raj spolu nejspíš v opilosti strávili noc,“ dodal.

K TÉMATU: Prima Cool bude vysílat fotbalovou Ligu mistrů, získala práva na tři roky

Penny se zdá, že se všechny její vztahy sesypaly, a chystá se vrátit do Nebrasky. Stejně v LA nezískala pořádnou hereckou roli… Jenže zavolá agent s nabídkou účinkování v reklamě na hemoroidy! Leonard se snaží na dálku udržovat vztah s Rajovou sestrou Priyou, která se vrátila do Indie. Kybersex však neprobíhá podle očekávání. Kromě mnoha dalších dějových peripetií a vtipných hlášek se můžeme těšit na skutečného kosmonauta NASA Mika Massimina a setkání Sheldona se slavným fyzikem Stephenem Hawkingem!“ popisuje PR manažer Primy Cool.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool dá Simpsonovy častěji, o víkendu podvečer hned tři díly za sebou

V pondělí 18. června televize nabídne v premiéře také první část dvoudílného dokumentu Apokalypsa: Proč a jak, jehož vizuální efekty a 3D animace byly nominovány na cenu Emmy. V programovém schématu dostane prostor ještě před Teorií velkého třesku, již od 20:15 hod. „Dokument společnosti Discovery důkladně rozebírá řadu nejhorších možných scénářů. Začíná od nejaktuálnějších hrozeb a postupně se dostává k nebezpečím, která lze očekávat v budoucnosti. Nepokládá ani tak otázku, kdy apokalypsa přijde, ale jakou formu bude mít,“ přiblížil Filip Sychra.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).