Hlavní navigace

Přes Seznam.cz se v září nejvíc hledaly pořady Česko Slovensko má talent a Gympl

9. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ SEZNAM TOP 10 – V první desítce nejhledanějších televizních pořadů u Seznamu jsou i podzimní propadáky MasterChef a Ententýky

Nehledanějšími televizními pořady přes internetový vyhledávač Seznam.cz byly v září show Česko Slovensko má talent 2012 a seriál Gympl s (r)učením omezeným. Do první desítky televizních pořadů, filmů a seriálů se probojovalo celkem sedm vyloženě televizních pořadů a tři filmy, včetně divácky méně úspěšné kuchařské show MasterChef od televizí Nova a Markíza a seriálu Ententýky České televize. Informoval o tom PR specialista Seznamu Jakub Šumanský.

ICTZ23

K TÉMATU: Pořady Primy byly na Seznamu nejvyhledávanější. Víc než od Novy

“Diváci si dlouhé čekání na vysílání dalšího dílu jejich oblíbeného seriálu, filmu nebo pořadu mohou zpestřit. Během mezery ve vysílání si na internetu hledají nejen informace o samotném pořadu a jeho hvězdách, ale také v archivech starší oblíbené díly,” vysvětlil Šumanský. Do TOP 10 nejvyhledávanějších pořadů a filmů za září se dostaly tři pořady Primy family (z toho jeden zahraniční seriál), dva pořady televize Nova a dva České televize.

Nejhledanější TV pořady, filmy, seriály

  1. Česko Slovensko má talent 2012
  2. Gympl s ručením omezeným
  3. Všichni dobří rodáci
  4. Kawasakiho růže
  5. Closer
  6. MasterChef
  7. Ententýky seriál
  8. Ztracená brána
  9. Obchoďák
  10. Vrásky z lásky

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.