Hlavní navigace

Přijďte na Netclub se spoluzakladatelem Mall.cz Ondřejem Frycem

30. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hostem zářijového NetClubu bude spoluzakladatel Mall.cz Ondřej Fryc, který bude 12. září v Galerii Café Louvre v Praze mluvit na téma Jak se buduje, provozuje a rozvíjí největší retailový e-shop. Ondřej Fryc své první peníze vydělal zpěvem v Bambini di Praga a následně (ještě za komunistů) programováním pro počítače Atari. Po nástupu na vysokou školu programování zcela opustil a začal se věnovat obchodu. Pracoval jako pochůzkový prodejce rybích konzerv a následně jako projektový manažer…

Hostem zářijového NetClubu bude spoluzakladatel Mall.cz Ondřej Fryc, který bude 12. září v Galerii Café Louvre v Praze mluvit na téma Jak se buduje, provozuje a rozvíjí největší retailový e-shop.

Ondřej Fryc své první peníze vydělal zpěvem v Bambini di Praga a následně (ještě za komunistů) programováním pro počítače Atari. Po nástupu na vysokou školu programování zcela opustil a začal se věnovat obchodu. Pracoval jako pochůzkový prodejce rybích konzerv a následně jako projektový manažer podnikatelských studií pro český trh v nizozemské obchodní komoře. 

MM AI t

V roce 2000 byl jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ a od té doby společnost řídí. Pod jeho vedením společnost vyrostla do pěti zemí a dosahuje v současnosti obratu přes 160 mil. Eur. Ondřej se také zásadním způsobem podílel na získání kvalitních investorů (Intel Capital) pro MALL.CZ v roce 2008 a prodeji většinového podílu jihoafrické skupině Naspers v roce 2012.

Registrovat na NetClub s Ondřejem Frycem se můžete zde.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).