Hlavní navigace

Příjemný a úspěšný nový rok!

1. 1. 2006
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Ať už jste Silvestra strávili u šampaňského nebo počítače, nejspíš vám neuniklo, že starý rok má čerstvého nástupce a kalendář na ploše vám ukazuje nové nezvyklé číslo v letopočtu. Je to tak: čítače se opět posunuly o něco dál a máme tu rok 111 1101 0110. Všimli jsme si toho samozřejmě i my a rádi bychom vám, našim čtenářům, předali vzkazy vybraných autorů i redakce Lupy do nového roku.

Přeji všem čtenářům Lupy hodně štěstí. Na Titaniku byli totiž také všichni zdraví a bohatí a jak dopadli. Přeji, aby si nenechali zkalit svůj pohled na realitu ani těmi nejlepšími promotery kalibru Horsta Fuchse a aby nedali ani tomu rádoby nejzasvěcenějšímu názoru přednost před zdravým úsudkem.
Vojtěch Bednář

Všem čtenářům Lupy bych přál, aby děsivý hodinář znovu neovládl čas.
František Fuka

„Ať už byl pro vás rok 2005 jakýkoli, ať je rok 2006 lepší a úspěšnější. K tomu přeji hodně zdraví a pohody, hodně dobrých článků na Lupě i šťastnou ruku v nadcházejících volbách.“
Jiří Peterka

„Přeji všem pravidelným i občasným čtenářům Lupy šťastný Nový rok, a to oproštěný od setkání třetího druhu se škodlivým kódem všech podob. Pokud už se v tom světě reálném setkáte s neméně zákeřnými dvounohými parazity, neztrácejte na klidu a čelte problémům s chladnou hlavou. Snažte se misky vah pohody převážit na správnou stranu dobrými skutky a s použitím poněkud otřepané fráze také láskou ke svým bližním.

S přáním jen toho nejlepšího v nadcházejícím roce,“

Ondřej B1tt0

Každou vteřinou prolétnou Internetem milardy informací, ale jen nepatrný zlomeček z nich obsahuje to, co se mnohým nedostává. Tolerance, porozumění, souznění, láska, štěstí. Místo toho se v drátech i vzduchem prohánějí spamy, viry, bezcenné tlachání a tuny nepotřebného šrotu. Proto přeji do Nového roku všem čtenářům Lupy i náhodným kolemjdoucím, aby jejich informační i jiné toky měly stále ten správný směr, formu, ale hlavně, aby obsahovaly to, co jim nejvíce chybí a co postrádají.
Eduard Hlava

„Přání do nového roku (případně i Nového roku) bývají tradiční až běda. A dát dohromady nějaké netradiční je už snad skoro nemožné. Takže se o to asi ani nemá smysl pokoušet. Užívejte si v příštím roce Internetu (i internetu) do sytosti. Třeba se v příštím roce na Internetu dočkáte toho, co byste na něm chtěli či potřebovali nejvíce. Možná se Internet stane stejně běžným jako televize či telefon a skutečně bude dostupný na každém místě a pro každého. A to je nakonec možná to, co bych všem přál nejvíce.“
Daniel Dočekal

„Vedle tolik potřebného a ničím nenahraditelného zdraví přeji nám všem, abychom se pokusili řídit starým dobrým pravidlem Internetu, které sice bylo určeno primárně pro e-mail, ale lze je snad použít mnohem šířeji:
‚Be conservative in what you send and liberal in what you accept‘.
A někteří ještě celkem správně připojují:
‚Be cautious in what you believe‘.“

Rita Pužmanová

ebf - tip do článku - debata

„Přeju čtenářům Lupy, aby jim Internet umožňoval vyhýbat se stále většímu množství nepříjemných interakcí, cestám přeplněnými autobusy, frontám v obchodech, dohadování se na úřadech, denní docházce do zaměstnání…“
Pavel Houser

K výše proneseným přáním se samozřejmě připojuje celá redakce Lupy i veškeré osazenstvo společnosti Internet Info, s. r. o. Vážíme si vaší přízně a uděláme maximum pro to, abyste měli důvod zůstat s námi i v novém roce. Přejeme vám do něj ještě více svižného Internetu, štěstí, klid a všechna splněná přání, přiměřené množství práce a co nejméně životních i jiných problémů.

Jste spokojeni s uplynulým rokem?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).