Hlavní navigace

Přijímače ISIO od TechniSatu už můžete programovat i přes mobily s Androidem

5. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Doposud bylo možné ISIO přijímače ovládat pouze prostřednictvím mobilních telefonů s operačním systém iOS, tedy iPhonů. Časem se má tato funkce rozšířit i na další produkty.

Přijímače Digit ISIO a TechniCorder ISIO od německého výrobce elektroniky TechniSat už je možné dálkově ovládat také prostřednictvím operačního systému Android v mobilních telefonech nebo tabletech. Aplikace se na konci minulého měsíce objevila v internetovém obchodě Google Play a k dispozici je ke stažení zcela zdarma. Majitel ISIO přijímačů už tak například nepropásne žádný z pořadů, které si zapomněl naprogramovat. Může to jednoduše udělat na dálku.

ČTĚTE TAKÉ: TechniSat uvede brzo na trh levný přijímač Digit SIR pro satelitní službu Skylink

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

Aplikace myTechniSat v podstatě kombinuje funkce dálkového ovladače a elektronického programového průvodce (EPG). Nechybí zde ani organizátor a služby související s načítáním uložených obrázků, hudby a videí. Aplikace navíc poslouží jednoduše také jako náhrada za váš dálkový ovladač. Je tu k dispozici integrovaná klávesnice. TechniSat navíc na Google Play slibuje, že další zařízení ovládaná „mobilně“ budou brzo následovat.

Aplikace myTechniSat je na Google Play ke stažení zde.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).