Hlavní navigace

Přijímače ISIO od TechniSatu už můžete programovat i přes mobily s Androidem

Lukáš Polák

Doposud bylo možné ISIO přijímače ovládat pouze prostřednictvím mobilních telefonů s operačním systém iOS, tedy iPhonů. Časem se má tato funkce rozšířit i na další produkty.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přijímače Digit ISIO a TechniCorder ISIO od německého výrobce elektroniky TechniSat už je možné dálkově ovládat také prostřednictvím operačního systému Android v mobilních telefonech nebo tabletech. Aplikace se na konci minulého měsíce objevila v internetovém obchodě Google Play a k dispozici je ke stažení zcela zdarma. Majitel ISIO přijímačů už tak například nepropásne žádný z pořadů, které si zapomněl naprogramovat. Může to jednoduše udělat na dálku.

ČTĚTE TAKÉ: TechniSat uvede brzo na trh levný přijímač Digit SIR pro satelitní službu Skylink

WT100 tip mezinárodní

Aplikace myTechniSat v podstatě kombinuje funkce dálkového ovladače a elektronického programového průvodce (EPG). Nechybí zde ani organizátor a služby související s načítáním uložených obrázků, hudby a videí. Aplikace navíc poslouží jednoduše také jako náhrada za váš dálkový ovladač. Je tu k dispozici integrovaná klávesnice. TechniSat navíc na Google Play slibuje, že další zařízení ovládaná „mobilně“ budou brzo následovat.

Aplikace myTechniSat je na Google Play ke stažení zde.