Hlavní navigace

Prima a Joj rozjíždějí castingy na soutěž Česko Slovensko má talent

28. 4. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
28. 4. 2010

UVNITŘ LOGO Hledání soutěžících do podzimní „federální“ talentové show Česko Slovensko má talent dnes odstartovaly televize Prima a slovenská Joj. Zájemci se mohou hlásit na webu www.csmatalen­t.tv, případně na kontaktních telefonech. Na typu talentu přitom nezáleží, soutěže se mohou zúčastnit jak zpěváci, tak tanečníci, herci, a jiní umělci. Licenci na vysílání formátu Got Talent získaly obě televize od společnosti FremantleMedia.

K TÉMATU: Prima vyfoukla Nově podzimní programový trhák: soutěž Got Talent

Jednání byla náročná, protože o show měla obrovský zájem i konkurence, a my jsme velmi rádi, že vše dopadlo v náš prospěch, prohlásil generální ředitel Primy Marek Singer. Je to vůbec poprvé, co Prima veřejně potvrdila, že tento pořad letos na podzim odvysílá. Původně jej přitom měla nabídnout konkurenční Nova se sesterskou televizí Markíza, která ji na Slovensku již jednou úspěšně odvysílala a měla předkupní právo na další ročník. Nestačila ho však včas využít.

ČTĚTE TAKÉ: Nova si registrovala loga federální reality show Česko-Slovenský Talent

Je to pro nás samozřejmě obrovský úspěch. Diváci uvidí světový fenomén, originál té nejlepší a největší světové talentové show, říká Singer. Podobným způsobem v minulosti Prima „vyfoukla“ Nově reality show VyVolení, s níž poté uspěla mnohem lépe než Nova s konkurenčním pořadem Big Brother. Také v případě těchto „kontejnerových“ reality show se Prima spojila se slovenskou Jojkou.

POROVNEJTE: Loga Česko-Slovenského Talentu, registrovaná televizí Markíza

Televize Joj má zájem o programy, které nám budou garantovat stabilní podíly na trhu. Právě knihovna formátů společnosti FremantleMedia nám poskytuje ideální podmínky pro naplnění tohoto cíle. Získání licence na projekt Česko Slovensko má talent považujeme za úspěch a velkou výzvu, okomentoval připravovanou show programový ředitel slovenské Jojky František Borovský. Joj navíc počítá s podobnou spoluprací s Primou i nadále.

MMF tip early

Logo pořadu Slovensko má talent, který v minulosti úspěšně vysílala televize Markíza. Pro letošní rok jí ale licence pro tuto úspěšnou talentovou show unikla.

S televizemi Joj a Prima půjde o nadstandardní partnerskou spolupráci dlouhodobého charakteru. Toto je pouze jeden ze stěžejních formátů, na kterých se společně chceme podílet, potvrdila Andrea Gavačová ze společnosti FremantleMedia, od níž televize získaly licenci na formát Got Talent.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).