Hlavní navigace

Prima chystá novinku Horký prachy s Petrem Novotným

26. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
26. 5. 2011

Nový pořad Horký prachy se objeví od neděle 12. června v 9:50 na obrazovce televize Prima. Zábavnou formou vám odborník Petr Novotný a Diana Kobzanová dají tipy jak, kdy a do čeho investovat, upozorňuje stanice ve stručné anotaci k novému pořadu. Pokud si myslíte, že se na obrazovku vrací známý bavič, mýlíte se. Jde pouze o shodu jmen. Petr Novotný je bývalý dramaturg a moderátor investorského magazínu a Studia burza na ČT 24.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Finále Šéfky na Primě vidělo 107 tisíc diváků. Šestina oproti úvodnímu dílu

Kromě Novotného patří do tvůrčího týmu pořadu také Jan Pachl a Eva Vlčková. Pachl je režisérem a scénáristou s desetiletou praxí v oboru, věnuje se režii celovečerních filmů, cestopisných dokumentů a točil i známé reklamní spoty. Eva Vlčková pracovala jako redaktorka, scénaristka a režisérka pro všechny velké televize s výjimkou Barrandova. Podílela se například na pořadech Na vlastní oči, Občanské Judo nebo Jste to, co jíte. Horký prachy se sebecharakterizují jako jedinečný formát na českém televizním trhu s prvky napětí, vzrušení a zábavy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).