Hlavní navigace

Prima Cool rozšíří od zítřka významně počet vysílacích hodin

7. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 3. 2011

V souvislosti se startem nového digitálního programu Prima love dochází také ke změně na sesterském kanálu Prima Cool. Ten již od zítřka významně rozšíří počet svých vysílacích hodin. Doposud Cool startoval v 11 hodin přibližně čtyřicetiminutovým teleshoppingem, a až poté následoval první pořad – aktuálně seriál Will a Grace. Tím posledním byla naopak Superdrbna před třetí hodinou ranní následujícího dne.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Ředitel televize Prima: program Prima love může být úspěšnější než Cool

Prima Cool se od zítřka očišťuje od regionálního vysílání studií pod hlavičkou R1 a diváky svým programem přivítá již v 9:20 seriálem Buffy, přemožitelka upíru. Teleshopping se přesunul na desátou hodinu a Will a Grace už poběží po půl jedenácté. Nově se tu pak objeví seriál JAG z vojenského prostředí. Noční časy vyplní například sitcom Kancelářská krysa. Ve středu se vysílá další díl ve 3:25, ve čtvrtek pak ve 3:50 a v pátek dokonce až v pět ráno. 9. března bude vysílání začínat v 8:30 již zmiňovanou Buffy a teleshopping poběží od 9:15. Start prvního pořadu v půl deváté a začátek posledního přibližně v pět ráno už by měl být dále zachován.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.