Hlavní navigace

Prima family chce Nově narušit SuperStar, stejně jako ona “zatápěla” Talentu

Jan Potůček

“Chystá se tam, věřím, velmi silná protihra,” řekl serveru MediaGuru.cz programový ředitel FTV Primy Petr Vladyka. Prozatím však Prima family v neděli večer počítá s filmy.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nové řadě pěvecké soutěže SuperStar na hlavní kanálu televize Nova se postaví utajovaný projekt Primy family, který by chtěl narušit sledovanost konkurence tak, jako to Nova dělala poslední dvě podzimy v případě show Česko Slovensko má talent. Serveru MediaGuru.cz to řekl programový ředitel FTV Primy Petr Vladyka, aniž by naznačil, o jaký typ formátu by mělo jít. SuperStar na Nově startuje již tuto neděli 10. února, televize jí vyhradí nedělní večery od 20:20 hod.

TipConten_tamata

K TÉMATU: Česká televize odhalila jarní novinky. ČT 1 zaútočí na SuperStar i Ordinaci

Prima family zatím pro stejný čas počítá se zahraničními filmy, jejichž sledovanost ale nebývá tak vysoká. “Chystá se tam, věřím, velmi silná protihra ke konkurenční talentové soutěži. V tuto chvíli ale pro nedělní večery počítáme s filmem, takže bych to nechal otevřené a víc to nekomentoval. Vše včas oznámíme,” řekl webu Vladyka. Stanice skupiny FTV Prima se už od prosinci potýkají s nižší sledovaností a ani nástup ze začátku nového roku nebyl tak silný jako loni.