Hlavní navigace

Prima family stáhne z pátku Zrcadlo tvého života. Vrátí Rosamundu Pilchner

5. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová zábavná talk show Jiřiny Bohdalové bude pokračovat jen do konce října, původně ji chtěla Prima family vysílat až do konce roku.

První podzimní programovou novinku stahuje z vysílání Prima family. Podle serveru MediaGuru.cz nebude od listopadu v pátek večer vysílat novou zábavnou talk show Jiřiny Bohdalové Zrcadlo tvého života, do kterého si populární herečka zve jako hosty celebrity a společně vzpomínají na jejich minulost. Místo tohoto pořadu Prima family nasadí na pátek od 20 hodin romantický seriál Rosamunda Pilchner, který s úspěchem vysílala ve stejný den i čas během léta.

K TÉMATU: Další změna v programu Primy family: Základka půjde v pátek, Ano, šéfe! v pondělí

Zrcadlo tvého života vysílá Prima family od září. První díl, v němž byla hostem zpěvačka Lucie Bílá, která je zároveň porotkyní dalšího “primáckého” pořadu Česko Slovensko má talent, vidělo 7. září nadprůměrných 696 tisíc dospělých diváků, což představovalo podíl 20,46 procenta. Hned druhý díl ale nedosáhnul ani na 400 tisíc diváků a poté sledovanost Zrcadla oscilovala nad půl milionem diváků. Rsamunda Pilchner v létě dosahovala ve stejném čase mírně vyšší sledovanosti.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Prima se zalekla Novy. Cesty domů nakonec proti Ordinaci nepoběží

Z předběžných programových plánů Primy family zatím není zřejmé, zda televize pořad Zrcadlo tvého života pouze přesune na jiný den a do jiného vysílacího času, nebo zda ho stahuje z vysílání definitivně. Už dříve hlavní kanál Primy přesouval kvůli nízké sledovanosti seriál Základka z pondělního na páteční večer. Kvůli této změně musel přesunout kuchařskou reality show Ano, šéfe! z původně plánovaného pátku na pondělí. Rošádu za sebou mají i seriály Cesty domů a Obchoďák, jejichž vysílací dny a časy se měnily už na konci léta, respektive začátkem září.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.