Hlavní navigace

Prima love dosáhla minulý týden historicky nejvyššího podílu na publiku 2,99 %

9. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dámský kanál z rodiny Prima Group vysílá už přibližně rok a půl, na svůj rekordní podíl si musel počkat do letošních prázdnin. Diváky přitáhlo především finále Hotelu Paradise.

Zatím nejvyšším týdenním podílem na publiku (share) od svého startu, od 8. března loňského roku, se může pochlubit Prima love, stanice z portfolia Prima Group orientovaná na dámské publikum. Minulý týden dosáhla téměř tří procent. Konkrétně šlo o hodnotu 2,99 % v cílové skupině diváků starších 15 let. Největšího úspěchu dosáhla reality show Hotel Paradise, která v pátek vyvrcholila finále. Z výsledků sledovanosti vyplývá, že si ho nenechalo ujít 150 tisíc diváků (share 5,46 %). Pořad v danou chvíli dokonce porazil i televizi Barrandov.

cif 24 - early cena - média

ČTĚTE TAKÉ: V sobotu byly nejsledovanější Hvězdné války, v neděli opět Chalupáři

Vítězkou Hotelu Paradise se stala soutěžící Nela Slováková. Ta se nyní může těšit především z výhry 50 tisíc euro, tedy v přepočtu přibližně milion a tři sta tisíc korun. Právě zařazení Hotelu Paradise na Primu love bylo jedním z překvapení jarní tiskové konference Prima Group. Diváci očekávali jeho vysílání na Prima family. Do role moderátorky nasadila Prima Martinu Gavriely, která taktéž provází magazínem Top Star Love. Jeho poslední díl v pátek 6. července sledovalo 36 tisíc diváků (share 1,87 %). PR oddělení televize ovšem v tiskové zprávě chytře vyzdvihlo divačky 15–44 a share 10,44 %.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).