Hlavní navigace

Prima love se naladí na tureckou vlnu. Začne vysílat seriál Ezel

12. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. 8. 2011

Ve vysílání stanice Prima love se objeví od 20. srpna turecký televizní seriál Ezel. I do programu tematického kanálu české komerční dvojky se tak dostal pořad ze země na pomezí Evropy a Asie. Rozhodně prý ale nemá jít o telenovelu, jak se uvádí v programových plánech. Diváci se mají těšit na kombinaci dramatu, lásky, přátelství, zrady a pomsty. Ezel bude nasazen do odpoledního času 16:35.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Hlavní Prima podzimem nepřekvapila. Potěší ale její tematické kanály

Anotace k dva roky starému tureckému seriálu vypadá následovně: Šarmantní a bohatý Ömer je snem mnoha žen. Po letech vojenské služby se vrací domů a chystá se oženit s překrásnou dívku. Už se zdá, že bude mít život, po jakém toužil, ale jednoho dne je obviněn ze zločinu, který nespáchal. Po vzpouře a požáru ve vězení se dostane na svobodu, ale je prohlášen za mrtvého. Po plastické operaci se pod jménem Ezel vrací a hodlá se pomstít.

ČTĚTE TAKÉ: Prime love začne od září prodávat reklamu podle sledovanosti

Prima se netají tím, že novému seriálu věří. Svědčí o tom ostatně i fakt, jak o něm píše v tiskové zprávě. Kombinace dramatu, lásky, zrady a přátelství se opět osvědčila jako ideální směs pro děj, který diváky nebude nudit. Těšit se mohou i na výbornou kameru a špičkové herecké osazení, konstatuje PR oddělení Primy, které se přitom opírá o hodnocení na Mezinárodní internetové filmové databázi imdb.com (87 %). Úspěch měl i u diváků, kdy se jeho podíl na publiku pohyboval až okolo 34 %.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.