Hlavní navigace

Prima má polovinu nominací do TýTý 2011 oproti Nově. Celkem osm

23. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 3. 2012

Poloviční počet nominací do finálního hlasování o diváckých cenách TýTý 2011 oproti televizi Nova získala konkurenční Prima. Zatímco Nova má 16 nominací v osmi kategoriích, Prima bude bojovat ve čtyřech kategoriích s osmi nominacemi. Sdělil to PR koordinátor televize Václav Mazánek. Hned dvě želízka v ohni přitom mají pořady Partička a tři Soukromá dramata, včetně jejich protagonistů.

K TÉMATU: Nova má 16 nominací na ceny TýTý 2011. Zabojuje v osmi kategoriích

Velkým úspěchem je zejména nominace hned tří pořadů v kategorii Pořad roku a také nástup nových „tváří“ mezi tradiční nominované osobnosti – v tomto případě se jedná zejména o pořad Partička a jejího reprezentanta Ondřeje Sokola, konstatuje Mazánek. V kategorii Osobnost televizní publicistiky byli za Primu nominováni Josef Klíma a Janek Kroupa, v kategorii Osobnost televizní zábavy Jan Kraus a Ondřej Sokol.

ČTĚTE TAKÉ: Ceny TýTý 2011 budou moderovat herečky Kostková a Čvančarová

Content tip EARLY

V kategorii Pořad roku se za Primu o zakřivené zrcadlo TýTý utkají pořady Partička, Prostřeno! a Soukromá dramata a v kategorii Seriál roku tradičně Cesty domů. Za rekordní počet nominací divákům moc děkujeme. Je to pro nás potvrzením, že se nám je daří zaujmout. Pevně věřím, že se nám nominace podaří proměnit i v rekordní počet ocenění, komentoval výsledky nominací generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Finální hlasování TýTý proběhne od 2. do 13. dubna, vyhlašování výsledků pak přinese 14. dubna živě Česká televize na svém prvním programu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).