Hlavní navigace

Prima nasadí od listopadu na neděli premiérové díly Partičky

13. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“,“ láká televize.

Neodvysílané díly Partičky, které jsou připravené v archivu, nasadí od neděle 1. listopadu do vysílání televize Prima. Vyplývá to z konečné verze programových plánů na 44. týden, které stanice zveřejnila včera na svém FTP serveru. Partička označená viditelně jako „premiéra“ našla své místo v programovém okně po premiérové řadě seriálu Vinaři. Prima ji tedy nasadí od 21:35. Neodvysílané díly se přitom objeví ve vysílání ve chvíli, kdy původní tým Partičky už točí pro konkurenční TV Barrandov de facto stejnou skečovou show pod názvem La Parta.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Partička na Primě definitivně skončila, divákům ji nabídne od října TV Barrandov

Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“, konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl, uvádí v programových plánech na 44. týden Prima, která pořad vysílala od roku 2011 a v minulosti díky němu získala cenu TýTý jako absolutní vítěz ankety televizní popularity a o rok později se formát umístil na první pozici v kategorii Nejlepší pořad roku. První díl La Party oslovil na TV Barrandov 135 tisíc diváků při podílu na publiku (share 5,11 %; 6,4 % v 15–54).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.