Hlavní navigace

Prima nasadí v létě seriál Tři mušketýři od BBC, zbytek vyplní reprízy a klasika

Lukáš Polák

Komerční dvojka si přichystala pro diváky na léto i dvě atraktivní filmové premiéry, které pojí významné historické postavy. V prvním případě režisér Hitchcock, ve druhém prezident Lincoln.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima bude vysílat v průběhu letních měsíců britský historický seriál Tři mušketýři, který v premiéře uvedla veřejnoprávní BBC v loňském roce. Komerční televize láká především na skutečnost, že dobrodružné drama se natáčelo z velké části na území České republiky. Nejnovější seriálové ztvárnění napsal Adrian Hodges a v hlavních rolích se představí známí britští herci, například Luke Pasqualino jako d´Artagnan, Tom Bruke jako Athos, Howard Charles v roli Porthose a Santiago Cabrera jako představitel Aramise, prozradila mluvčí televize Marie Fianová.

Wt100_Právo_témata

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima natáčí druhou řadu Vinařů, přesouvá je na sever Čech. Seriál nasadí na podzim

Jako ostatní české televize bude ale i Prima o letních měsících sázet především na reprízy oblíbených titulů, a to ať už jde o magazíny nebo původní pořady jako Prostřeno!, Gondíci, s.r.o. nebo Rozpal to, šéfe, tak i zábavné formáty Muži proti ženám, Show Jana Krause, Ano, šéfe! nebo Kdo je kdo. Páteční večery vyhradí Prima formátu Překvápko! Na obrazovku se dostanou i některé filmové premiéry, z nichž komerční dvojka zmínila mimo jiné Hitchcocka nebo Lincolna. Z dalších, již nepremiérových titulů, půjde o Pravdivé lži, Saharu, Krále Artuše, Patriota nebo Letopisy Narnie či trilogii Mumie.