Hlavní navigace

Prima nasadí v létě seriál Tři mušketýři od BBC, zbytek vyplní reprízy a klasika

10. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Komerční dvojka si přichystala pro diváky na léto i dvě atraktivní filmové premiéry, které pojí významné historické postavy. V prvním případě režisér Hitchcock, ve druhém prezident Lincoln.

Prima bude vysílat v průběhu letních měsíců britský historický seriál Tři mušketýři, který v premiéře uvedla veřejnoprávní BBC v loňském roce. Komerční televize láká především na skutečnost, že dobrodružné drama se natáčelo z velké části na území České republiky. Nejnovější seriálové ztvárnění napsal Adrian Hodges a v hlavních rolích se představí známí britští herci, například Luke Pasqualino jako d´Artagnan, Tom Bruke jako Athos, Howard Charles v roli Porthose a Santiago Cabrera jako představitel Aramise, prozradila mluvčí televize Marie Fianová.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima natáčí druhou řadu Vinařů, přesouvá je na sever Čech. Seriál nasadí na podzim

Jako ostatní české televize bude ale i Prima o letních měsících sázet především na reprízy oblíbených titulů, a to ať už jde o magazíny nebo původní pořady jako Prostřeno!, Gondíci, s.r.o. nebo Rozpal to, šéfe, tak i zábavné formáty Muži proti ženám, Show Jana Krause, Ano, šéfe! nebo Kdo je kdo. Páteční večery vyhradí Prima formátu Překvápko! Na obrazovku se dostanou i některé filmové premiéry, z nichž komerční dvojka zmínila mimo jiné Hitchcocka nebo Lincolna. Z dalších, již nepremiérových titulů, půjde o Pravdivé lži, Saharu, Krále Artuše, Patriota nebo Letopisy Narnie či trilogii Mumie.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.