Hlavní navigace

Prima natočí seriál Opilý kuře, zahraje si v něm i Kristýna Leichtová

23. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize už odhalila, kdy představí novinky svého hlavního kanálu a pochopitelně i tematických stanic Prima Cool, Prima love a Prima Zoom. Stane se tak ode dneška přesně za čtrnáct dní.

Tajemství ochranné známky Opilý kuře, na kterou redakce serveru DigiZone.cz upozornila v minulém týdnu, je odhaleno. Půjde o nový seriál televize Prima, který se na obrazovce objeví pravděpodobně na podzim. V rozhovoru pro Týdeník Televize to uvedla herečka Kristýna Leichtová, která zde ztvární jednu z úloh. Od srpna se bude pro Primu točit nový seriál Opilé kuře. Tam jsem dostala jednu z hlavních ženských rolí. Připravuje ho podobná parta lidí, kteří natáčeli Gympl. Myslím, že to bude docela vtipné, uvedla herečka, kterou si diváci mohou pamatovat právě ze seriálu Novy a případně i sitcomu Comeback.

cyber-obecný tip

K TÉMATU: Prima si registruje Opilý kuře a Pivín, Televize Barrandov Partu hic

Prima už odhalila, kdy představí novinky svého hlavního kanálu a pochopitelně i tematických stanic Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM. Stane se tak ode dneška přesně za čtrnáct dní, ve čtvrtek 6. srpna. Zatímco loni byl hlavní programovou novinkou seriál Vinaři a novináři se tak podívali až na jih Moravy, tentokrát nebudou muset cestu vážit tak daleko. Tisková konference se bude konat v areálu Přístaviště Kazín na Praze 5. Hlavní seriálovou novinkou tak bude na podzim právě seriál Přístav. Zdali bude mezi novinkami i Opilý kuře, v němž si zahraje Kristýna Leichtová, o tom bude DigiZone.cz pochopitelně své čtenáře informovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.