Hlavní navigace

Prima natočí seriál Opilý kuře, zahraje si v něm i Kristýna Leichtová

23. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize už odhalila, kdy představí novinky svého hlavního kanálu a pochopitelně i tematických stanic Prima Cool, Prima love a Prima Zoom. Stane se tak ode dneška přesně za čtrnáct dní.

Tajemství ochranné známky Opilý kuře, na kterou redakce serveru DigiZone.cz upozornila v minulém týdnu, je odhaleno. Půjde o nový seriál televize Prima, který se na obrazovce objeví pravděpodobně na podzim. V rozhovoru pro Týdeník Televize to uvedla herečka Kristýna Leichtová, která zde ztvární jednu z úloh. Od srpna se bude pro Primu točit nový seriál Opilé kuře. Tam jsem dostala jednu z hlavních ženských rolí. Připravuje ho podobná parta lidí, kteří natáčeli Gympl. Myslím, že to bude docela vtipné, uvedla herečka, kterou si diváci mohou pamatovat právě ze seriálu Novy a případně i sitcomu Comeback.

KL24

K TÉMATU: Prima si registruje Opilý kuře a Pivín, Televize Barrandov Partu hic

Prima už odhalila, kdy představí novinky svého hlavního kanálu a pochopitelně i tematických stanic Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM. Stane se tak ode dneška přesně za čtrnáct dní, ve čtvrtek 6. srpna. Zatímco loni byl hlavní programovou novinkou seriál Vinaři a novináři se tak podívali až na jih Moravy, tentokrát nebudou muset cestu vážit tak daleko. Tisková konference se bude konat v areálu Přístaviště Kazín na Praze 5. Hlavní seriálovou novinkou tak bude na podzim právě seriál Přístav. Zdali bude mezi novinkami i Opilý kuře, v němž si zahraje Kristýna Leichtová, o tom bude DigiZone.cz pochopitelně své čtenáře informovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).