Hlavní navigace

Prima neměla v multiplexu B od sobotní půlnoci aktuální EPG

31. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
31. 3. 2008

Diváci zemského digitálního vysílání televize Prima byli více než den bez možnosti využívat elektronického programového průvodce (EPG). Až do dnešního dopoledne byl posledním pořadem v EPG Primy film „Hurikán v ringu“, který stanice vysílala v noci ze soboty na neděli. EPG jiných stanic sítě firmy Czech Digital Group (CDG), například Óčka, běželo přitom bez problémů.

Jednalo se o technické potíže, které jsem vyřešili restartem počítače, řekl serveru DigiZone.cz Jiří Rajdus, manažer projektu DVB-T provozovatele multiplexu B. Počítač je permanentně v provozu a bohužel došlo k tomu, že se k němu kolega nemohl dálkově připojit, aby do něj dohrál aktuální EPG Primy, doplnil Jiří Rajdus s tím, že data o pořadech jsou do počítače dohrávaná jednou za čas a ne nutně pro každý program ve stejnou chvíli. Proto mohlo Óčko dál svoje EPG divákům nabízet. CDG po dotazu serveru DigiZone.cz problém s programovým průvodce Primy dnes kolem 10. hodiny operativně vyřešila.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).