Hlavní navigace

Prima odhalila logo nového kanálu Prima family a jeho schéma na 1. ledna 2012

UVNITŘ LOGO A PROGRAM NA 1.1.2012 1. ledna 2012 zahájí televize Prima svou novou kapitolu. Její program se částečně změní a dojde k úpravě názvu a loga na Prima family. Jeho podoba je již známá a nyní vám ji přináší server DigiZone.cz. Jak je z loga patrné, změna je pouze kosmetická. Vedle výrazného názvu Prima přibyl pouze menším písmem nápis family. Kromě něho se nic nezměnilo.

K TÉMATU: Vysílání Primy končí! Od 1. ledna 2012 z ní bude Prima family, bez regionů

Už v tuto chvíli je ale jasné, co bude Prima family na Nový rok, tedy 1. ledna 2012, vysílat. Její existenci by měla v 6 hodin ráno zahájit animovaná pohádka Hledá se Nemo, na kterou naváže animovaný japonský seriál Beyblade Metal Fusion a Mickeyho Klubík. Dospělí diváci se pak mohou těšit na Prima Svět, Receptář prima nápadů nebo zábavný pořad do hloubi nevědomosti českého národa Nikdo není dokonalý.

PR Summit 2018 Tip Flixbus

KOMENTÁŘ: Prima odstřihne regiony

Novoroční programové schéma pak okoření dále například filmy Simpsonovi ve filmu, Ducháček to zařídí nebo česko-ruská komedie Revue na zakázku. Vrcholem sváteční nabídky na první den roku 2012 bude na Primě family ve 20:00 animovaný snímek studia Pixar Wall-I, jenž vypráví o tom, jak se stejnojmenný robot zamiluje do robotky Evy a žijí spolu na Zemi, která je ovšem svého času zavalena odpadky a bez známek civilizace. Následovat bude americko-britská romantická komedie Notting Hill.

Prima family – program 1. ledna 2012
Našli jste v článku chybu?