Hlavní navigace

Prima odhalila logo nového kanálu Prima family a jeho schéma na 1. ledna 2012

22. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 11. 2011

UVNITŘ LOGO A PROGRAM NA 1.1.2012 1. ledna 2012 zahájí televize Prima svou novou kapitolu. Její program se částečně změní a dojde k úpravě názvu a loga na Prima family. Jeho podoba je již známá a nyní vám ji přináší server DigiZone.cz. Jak je z loga patrné, změna je pouze kosmetická. Vedle výrazného názvu Prima přibyl pouze menším písmem nápis family. Kromě něho se nic nezměnilo.

K TÉMATU: Vysílání Primy končí! Od 1. ledna 2012 z ní bude Prima family, bez regionů

Už v tuto chvíli je ale jasné, co bude Prima family na Nový rok, tedy 1. ledna 2012, vysílat. Její existenci by měla v 6 hodin ráno zahájit animovaná pohádka Hledá se Nemo, na kterou naváže animovaný japonský seriál Beyblade Metal Fusion a Mickeyho Klubík. Dospělí diváci se pak mohou těšit na Prima Svět, Receptář prima nápadů nebo zábavný pořad do hloubi nevědomosti českého národa Nikdo není dokonalý.

Tipy C

KOMENTÁŘ: Prima odstřihne regiony

Novoroční programové schéma pak okoření dále například filmy Simpsonovi ve filmu, Ducháček to zařídí nebo česko-ruská komedie Revue na zakázku. Vrcholem sváteční nabídky na první den roku 2012 bude na Primě family ve 20:00 animovaný snímek studia Pixar Wall-I, jenž vypráví o tom, jak se stejnojmenný robot zamiluje do robotky Evy a žijí spolu na Zemi, která je ovšem svého času zavalena odpadky a bez známek civilizace. Následovat bude americko-britská romantická komedie Notting Hill.

Prima family – program 1. ledna 2012

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).