Hlavní navigace

Prima po půl roce změní mluvčího a vedoucího PR, David Vaníček odchází

Lukáš Polák

Manažer oznámil, že Primu opouští na vlastní žádost. Za rozhodnutím prý stojí osobní důvody. Kdo Vaníčka v této pozici nahradí zatím není známo.

Doba čtení: 1 minuta

Tiskový mluvčí a vedoucí PR mediální skupiny Prima David Vaníček dnes ve stručném vyjádření novinářům oznámil, že ve svojí pozici končí. Vážení kolegové, rozhodl jsem se na vlastní žádost opustit post vedoucího PR a tiskového mluvčího FTV Prima. Vedou mě k tomu osobní důvody. S vedením televize jsme se dohodli na předání agendy do 10. listopadu 2013, uvedl Vaníček, který na tuto pozici nastoupil letos 30. dubna, kdy v ní vystřídal Václava Mazánka. V minulosti působil tento manažer například na pozici reportéra televize Nova.

Z ARCHIVU: Novým šéfem PR oddělení Primy bude bývalý reportér Novy David Vaníček

Nabídka FTV Prima je pro mě zatím největší profesní výzvou a velmi si vážím důvěry, kterou jsem dostal. Po devíti letech rozhodně není na škodu změnit působiště, teď znovu cítím silnou motivaci, výzvu, a to mám rád, komentoval v dubnu svůj nástup do pozice mluvčího a vedoucího PR mediální skupiny Prima devětadvacetiletý David Vaníček. V minulosti působil Vaníček také coby externí spolupracovník Rádia Impuls a podílel se také na pilotních dílech pořadu Backstage pro českou verzi hudebního kanálu MTV, kterou provozuje Nova.

Našli jste v článku chybu?