Hlavní navigace

Prima představí příští týden svůj nový kanál Cool

27. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 2. 2009

Start nového terestrického kanálu Prima Cool se nečekaně rychle přiblížil. Informace, že by měl program odstartovat zřejmě až začátkem dubna, již neplatí. Dnes totiž tisková mluvčí Primy Jana Kocová rozeslala novinářům pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat příští týden ve čtvrtek 5. března. Jejím tématem přitom nebude nic jiného než právě start kanálu Cool. Na pozvánce použila Prima logo, které si nedávno společnost FTV Prima zaregistrovala na Úřadě průmyslového vlastnictví.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Očistí Prima Cool velkou Primu od „neženských“ pořadů?

Prima Cool bude kanálem zaměřeným především na muže v cílové skupině 20 až 40 let. Druhý kanál televize Prima získal licenci poměrně nedávno, a to 17. února. Na webových stránkách Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) však v současné době stále ještě tento dokument není vyvěšen, takže si není možné udělat obrázek o podrobnostech k programu nebo schématu. Jediným pořadem, kterým byl zatím ze strany televize potvrzen, je animovaná Futurama.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.