Hlavní navigace

Prima překope prime time, bojí se jít Cestami domů proti Ordinaci na Nově

17. 9. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Autor: 115393
17. 9. 2010

UVNITŘ TABULKA Všechno je jinak. Ještě začátkem tohoto týdne televize Prima počítala s tím, že přesune svoji zábavnou talk show Nikdo není dokonalý z úterního večera na pondělí, aby si uvolnila úterní a čtvrteční večer pro nový původní seriál Cesty domů. Nasadila by ho tedy proti žánrově stejné Ordinaci v růžové zahradě na Nově, nejúspěšnějšímu pořadu této televize po Televizních novinách. Na poslední chvíli ale Prima ucukla a Cesty domů přesouvá na pondělní a středeční večery.

K TÉMATU: Prima útočí na podzim řadou novinek. Bude ji to stát o polovinu více než obvykle

Je pro nás moc důležité, aby se diváci u televize Prima cítili pohodlně a příjemně. Proto jsme se i po řadě reakcí na námi nezaviněný souběh vysílacích časů dvou talentových show na dvou konkurenčních televizních stanicích rozhodli dát divákům možnost v klidu sledovat novou rodinnou ságu, kterou jsme pro ně připravili, s řadou skvělých českých herců a renomovaným režisérem Jiřím Adamcem, vysvětlil v tiskové zprávě generální ředitel Primy Marek Singer.

FOTOGALERIE: Prima zahájila natáčení původního seriálu Cesty domů

Podle Singera Prima vychází vstříc divákům. Kvůli změně vysílacích dnů ale musí „překopat“ večerní vysílací časy od pondělí až do pátku. V pondělí hned po Cestách domů je pro diváky od 21.20 hod. přichystána již třetí premiérová řada Přešlapů, sdělil PR koordinátor Primy Filip Sychra. Původně měl v tento čas jít nový zábavný pořad Zdeňka Izera a Nely Boudové Skečbar, ten však Prima přesune na pátek od 21:15, před Show Jana Krause a po dalším zábavním pořadu Hádej, kdo jsem! Přešlapy zase Prima vysílala ve středu od 20 hodin, nyní je tedy nahradí Cestami domů.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

Nová podoba prime time televize Prima od pondělí 20. září 2010 (Zdroj: Prima TV)

Zábavný pořad Nikdo není dokonalý budeme i nadále vysílat vždy v úterý v osm večer, ve čtvrtek po zpravodajském bloku uvidí diváci další ze speciálů TOP STAR magazínu o životech hvězd. Ve čtvrtek se také odehraje velký návrat publicistických ikon – v pořadu Soukromá dramata (20.50) se setkají Janek Kroupa s Josefem Klímou, vypočítává Sychra. Předpremiérový díl seriálu Cesty domů odvysílá Prima již tuto sobotu od 20 hodin, první díl naváže hned v pondělí od 20 hodin. Česká televize proti němu na programu ČT 1 nasadí také nový seriál Kriminálka Staré město.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).