Hlavní navigace

Prima s Joj startují další společný projekt, reality show Hotel Paradise

14. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 11. 2011

LOGO UVNITŘ Česká televize Prima a slovenská Joj, které spolu dlouhodobě spolupracují na federálních projektech, spouští nábor do nové reality show Hotel Paradise. Pořad slibuje splnit sny soutěžících a navíc v ní má být vše dovoleno. Hotel Paradise je reality show postavenou na vztazích, nečekaných situacích, emocích a dobrodružství. Kdy se formát na obrazovkách objeví, Joj s Primou neprozradily. Bude to však v příštím roce.

ČTĚTE TAKÉ: Soutěžní pěvecký hit The Voice nasadí Nova s Markízou na jaře

Cloud 22 temata

Hotel Paradise je stejnojmenným licencovaným formátem, za kterým stojí produkční společnost Mentorn. Server Mediálne.sk upozornil, že formát se objevil na obrazovkách poprvé už před osmi lety, v roce 2003, kdy jej uvedl americký FOX. Obě televize, tedy jak Prima tak i TV Joj, odstartovali náborovou kampaň. Hlásit se může každý, kdo je starší než 18 let. Zájemci, kteří chtějí získat o chystaném pořadu bližší informace, musí navštívit stránku www.hotelpara­dise.cz. Výhrou ve hře, jejíž dění budou 24 hodin denně sledovat kamery, je 50 tisíc eur. Odehrávat se bude v luxusním exotickém hotelu.

Logo chystaného pořadu, které si Prima registrovala 7. listopadu u Úřadu průmyslového vlastnictví (Zdroj: ÚPV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.