Hlavní navigace

Prima s Joj startují další společný projekt, reality show Hotel Paradise

14. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 11. 2011

LOGO UVNITŘ Česká televize Prima a slovenská Joj, které spolu dlouhodobě spolupracují na federálních projektech, spouští nábor do nové reality show Hotel Paradise. Pořad slibuje splnit sny soutěžících a navíc v ní má být vše dovoleno. Hotel Paradise je reality show postavenou na vztazích, nečekaných situacích, emocích a dobrodružství. Kdy se formát na obrazovkách objeví, Joj s Primou neprozradily. Bude to však v příštím roce.

ČTĚTE TAKÉ: Soutěžní pěvecký hit The Voice nasadí Nova s Markízou na jaře

HRkon_tip

Hotel Paradise je stejnojmenným licencovaným formátem, za kterým stojí produkční společnost Mentorn. Server Mediálne.sk upozornil, že formát se objevil na obrazovkách poprvé už před osmi lety, v roce 2003, kdy jej uvedl americký FOX. Obě televize, tedy jak Prima tak i TV Joj, odstartovali náborovou kampaň. Hlásit se může každý, kdo je starší než 18 let. Zájemci, kteří chtějí získat o chystaném pořadu bližší informace, musí navštívit stránku www.hotelpara­dise.cz. Výhrou ve hře, jejíž dění budou 24 hodin denně sledovat kamery, je 50 tisíc eur. Odehrávat se bude v luxusním exotickém hotelu.

Logo chystaného pořadu, které si Prima registrovala 7. listopadu u Úřadu průmyslového vlastnictví (Zdroj: ÚPV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.