Hlavní navigace

Prima se může díky nové dohodě MTG snadno dostat k atraktivnímu on-line obsahu

4. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Pro nás jako pro lídra v oblasti globální zábavy je MTG perfektním partnerem pro to, abychom mohli dále rozšířit naší on-line nabídku,“ pochválila si v tiskové zprávě společnost Maker Studios.

Společnost Modern Times Group (MTG), která je polovičním vlastníkem mediální skupiny Prima, podepsala smlouvu se společnosti Maker Studios týkající se distribuce on-line obsahu ve Skandinávii, pobaltských zemích, Maďarsku, Bulharsku a také České republice. Prima se tak může snadno dostat právě k on-line obsahu studia Maker Studios, které je stoprocentně ovládáno společností The Walt Disney Company. Do budoucna tak není vyloučeno, že se na on-line portálu Prima Play objeví právě i tento video obsah. Prima kromě klasické bezplatné části sponzorované reklamou provozuje i sekci Premium, kde nabízí Ligu mistrů.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Prima za druhé čtvrtletí inkasovala z reklamy o 17% méně, snížila příjmy MTG z volně šířených televizí

Maker Studios patří mezi významné poskytovatele on-line video obsahu se sítí 55 tisíc partnerů a obhospodařuje tak více než půl miliardy uživatelů, kteří dohromady vytvoří měsíčně okolo 8,5 miliardy přístupů. Pro nás jako pro lídra v oblasti globální zábavy je MTG perfektním partnerem pro to, abychom mohli dále rozšířit naší on-line nabídku, uvedl při této příležitosti Executive Vice President of Business Development & Operations and General Manager of Enterprise společnosti Maker Studios Sam Wick a dodal: Naše platforma má velký globální zásah a řadu mezinárodních odběratelů. Zásah mimo USA je 70%.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).