Hlavní navigace

Prima se pouští po vztahových seriálech do kriminálky, obsadila do ní Soňu Norisovou

29. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru,“ slibuje Prima.

Nový detektivní seriál s názvem VIP vraždy začíná v těchto dnech natáčet televize Prima. Po řadě vztahových seriálů se tak druhá nejsledovanější komerční televize v Česku pouští do kriminálního žánru. Zajímavostí je, že hlavní ženskou roli ztvární herečka Soňa Norisová, která aktuálně boduje na konkurenční Nově díky Policii Modrava. Tento seriál pravidelně sledují více než dva miliony diváků. Hlavní mužskou roli ztvární šestadvacetiletý Patrik Děrgel. Ten se televizním divákům zapsal do paměti především díky jedné z rolí v úspěšné minisérii Hořící keř prémiového kanálu HBO.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Prima reaguje na start Barrandova Plus, Zoom opět navýší počet premiér

Seriál VIP vraždy řeší zločiny z prostředí vlivných a bohatých prominentů, kteří si myslí, že je na ně spravedlnost krátká. V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru, jako například k nepřekonatelným detektivkám Agathy Christie, uvedla jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů. Nabídku zahrát si v detektivním seriálu VIP vraždy jsem přijala i proto, že tato postava je výrazně jiná oproti rolím, které jsem dosud hrála, uvedla Norisová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).