Hlavní navigace

Prima si zaregistrovala logo pro nový Pohlreichův pořad Už dost, šéfe!

20. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ LOGO Nové logo pro pořad Čumáček si na Úřadu průmyslového vlastnictví registrovala společnost Barrandov Televizní studio, vlastník licence TV Barrandov.

Jeden z nových pořadů s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, který se během podzimu objeví na obrazovce Primy family, se bude jmenovat Už dost, šéfe!. Právě jeho ochrannou známku si televize v uplynulých dnech registrovala na Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). O tom, že jde právě o Pohlreichův pořad, svědčí fakt, že logo vypadá tak, jako by „z oka vypadlo“ tomu pro pořad Ano, šéfe!. Právě s jeho existencí je populární šéfkuchař a postrach českých pohostinství spojený.

Logo pořadu Už dost, šéfe!, které si společnost FTV Prima nechala zaregistrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví.
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo pořadu Už dost, šéfe!, které si společnost FTV Prima nechala zaregistrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví.

K TÉMATU: Zdeněk Pohlreich se na Primě objeví během podzimu hned dvakrát

cif-tip-téma-foto

V nedávném rozhovoru pro oborový magazín Media&Marketing podobnost s pořadem Ano, šéfe! potvrdil i generální ředitel FTV Prima Martin Konrád. Jeden z pořadů naváže na formát Ano, šéfe! a Pohlreich se bude vracet na kontrolu do hospod, kterým v předchozích řadách radil, uvedl v minulém vydání týdeníku Konrád. Už tento čtvrtek, tedy 23. května, začne Prima family vysílat několikadílný pořad Vařte jako šéf!, který nahradí neúspěšně reprízovaný formát Top Star.

Logo pro pořad Čumáček si pro změnu zaregistrovala na ÚPV společnost Barrandov Televizní studio, nový provozovatel plnoformátové TV Barrandov. O této chystané novince zatím stanice neinformovala.

Logo pořadu Čumáček, které si společnost Barrandov Televizní studio nechala zaregistrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví.
Autor: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo pořadu Čumáček, které si společnost Barrandov Televizní studio nechala zaregistrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.