Hlavní navigace

Prima stahuje z vysílání Novotného pořad Trampoty

2. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 5. 2011

Nový zábavný pořad televize Prima Trampoty s hercem a bavičem Petrem Novotným se na obrazovce této stanice příliš neohřál. Česká komerční dvojka se ho rozhodla po několika dílech stáhnout z vysílání. Informaci dnes přinesl web RadioTV, serveru DigiZone.cz ji potvrdila mluvčí Primy Jana Mrákotová. Pořad z programového schématu dočasně stahujeme. Hledáme pro něj vhodnější umístění, uvedla Mrákotová.

K TÉMATU: Další problémová novinka Primy: Trampoty Petra Novotného klesají

Televize však obecně takováto vyjádření používají v případech, že se pořad neosvědčí a do vysílání už se pak většinou nevrátí. Prima vysílala Trampoty každý čtvrtek v atraktivním čase, prime timu, od 20 hodin. Jak se však ukázalo, kdysi populární Petr Novotný už dnes diváky příliš netáhne. Průměrná sledovanost jeho pořadu se nedostala ani k půl milionu diváků. Prima nasadí od 19. května do tohoto slotu Top Star magazín a v současné době se jedná o tom, co by mohlo Trampoty v budoucnu nahradit.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.