Hlavní navigace

Prima uklidňuje: Osmou řadu Dextera bude opět dabovat Saša Rašilov

12. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – V nedávné minulosti se měnilo obsazení hlavních hrdinek seriálu Teorie velkého třesku, jež taktéž vysílá Prima Cool.

Osmou, závěrečnou řadu seriálu Dexter, která se na Primě Cool objeví poprvé v neděli 12. října od 22 hodin, tedy přesně za měsíc, bude v hlavní roli opět moderovat herec Saša Rašilov. Mediální skupina Prima tak uklidnila fanoušky tohoto seriálu, kteří se obávali, že dabing hlavního hrdiny se bude měnit. K tomu došlo v minulosti u seriálu Teorie velkého třesku, jež taktéž vysílá Prima Cool. Na kauzu upozornil mimo jiné server iDNES.cz. Jitka Moučková, která mluvila servírku Penny, a Nikola Votočková vědkyni Amy, byly přeobsazeny. Došlo k tomu díky studiu, které se rozhodlo najmout jiné herce (hlasy).

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool dostala dvousettisícovou pokutu za násilnou upoutávku na seriál Grimm

V osmé a poslední řadě hodně neobvyklého seriálu s ještě neobvyklejším hlavním hrdinou musí Dexter (Micahel C. Hall) naposledy řešit vražedné problémy. Přes den forenzní analytik z řad policejního oddělení v Miami a v noci sériový vrah s kodexem, podle kterého zabíjí jenom kriminálníky, má tentokrát plné ruce práce s (ne)vlastní sestrou. Ne snad proto, že by mu policejní vyšetřovatelka Debra (Jennifer Carpenterová) byla na stopě nebo se do něho tajně zamilovala. To už je minulost (nebo není?). Aby Debra milovaného bratra ochránila, na konci předchozí sedmé řady zastřelila všetečnou policejní kapitánku LaGuertaovou, píše Prima v anotaci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).