Hlavní navigace

Prima vyhlásila castingy na Česko Slovensko má talent 2, začínají 1. května

Sdílet

15. 4. 2011

UVNITŘ VIDEO Castingy na druhou řadu talentové show Česko Slovensko má talent vyhlásila televize Prima a slovenská Jojka. Proběhnou v pěti českých a slovenských městech od 1. do 28. května. Televize soutěž nasadí do podzimního programového schématu, což už dříve potvrdil generální ředitel televize Joj František Borovský. Výběr soutěžících začne v neděli 1. května Praze, pokračovat bude v sobotu 7. května v Brně, v neděli 15. května v Košících, v sobotu 21. května v Bratislavě a skončí v sobotu 28. května v Ostravě.

K TÉMATU: Česko Slovensko má talent 2 bude na podzim, X Factor příští rok

Obě televize už aktulizovaly web soutěže na adrese www.csmatalen­t.tv, jejímž prostřednictvím se lze na castingy přihlásit. Letní přestávka je přeci jenom o něco delší a je taky mentálně jiná, lidi mají dovolené, je to takový přirozený poločas roku. Myslíme si, že to je lepší předěl, než ten zimní, komentoval riziko malého zájmu diváků, podobně jako u aktuálně vysílané druhé řady Česko Slovenské SuperStar, v nedávném rozhovoru pro DigiZone.cz generální ředitel Primy Marek Singer.

ČTĚTE TAKÉ: Prima má jasno, druhou řadu Česko Slovensko má talent dá na podzim

CIF20-online-tip-temata

Zkušenost z jiných zemí ukazuje, že druhá sezona takové soutěže je většinou zajímavější, protože už má nějakou značku a lidé už vědí, do čeho jdou. I casting bývá pestřejší, dodal Singer. První řada soutěže Česko Slovensko má talent zaujala v průměru přes milion dospělých diváků, porazila ji však konkurenční Talentmanie na Nově. U mladších diváků ve věku od 15 do 54 let ale zvítězil originální Talent na Primě.

Vítěz druhé řady Česko Slovensko má talent získá 2,5 milionu korun a angažmá v Las Vegas. Moderátory soutěže budou stejně jako u první řady Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař.