Hlavní navigace

Prima vyhlásila castingy na Česko Slovensko má talent 2, začínají 1. května

15. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 4. 2011

UVNITŘ VIDEO Castingy na druhou řadu talentové show Česko Slovensko má talent vyhlásila televize Prima a slovenská Jojka. Proběhnou v pěti českých a slovenských městech od 1. do 28. května. Televize soutěž nasadí do podzimního programového schématu, což už dříve potvrdil generální ředitel televize Joj František Borovský. Výběr soutěžících začne v neděli 1. května Praze, pokračovat bude v sobotu 7. května v Brně, v neděli 15. května v Košících, v sobotu 21. května v Bratislavě a skončí v sobotu 28. května v Ostravě.

K TÉMATU: Česko Slovensko má talent 2 bude na podzim, X Factor příští rok

Obě televize už aktulizovaly web soutěže na adrese www.csmatalen­t.tv, jejímž prostřednictvím se lze na castingy přihlásit. Letní přestávka je přeci jenom o něco delší a je taky mentálně jiná, lidi mají dovolené, je to takový přirozený poločas roku. Myslíme si, že to je lepší předěl, než ten zimní, komentoval riziko malého zájmu diváků, podobně jako u aktuálně vysílané druhé řady Česko Slovenské SuperStar, v nedávném rozhovoru pro DigiZone.cz generální ředitel Primy Marek Singer.

ČTĚTE TAKÉ: Prima má jasno, druhou řadu Česko Slovensko má talent dá na podzim

MMF tip early

Zkušenost z jiných zemí ukazuje, že druhá sezona takové soutěže je většinou zajímavější, protože už má nějakou značku a lidé už vědí, do čeho jdou. I casting bývá pestřejší, dodal Singer. První řada soutěže Česko Slovensko má talent zaujala v průměru přes milion dospělých diváků, porazila ji však konkurenční Talentmanie na Nově. U mladších diváků ve věku od 15 do 54 let ale zvítězil originální Talent na Primě.

Vítěz druhé řady Česko Slovensko má talent získá 2,5 milionu korun a angažmá v Las Vegas. Moderátory soutěže budou stejně jako u první řady Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).