Hlavní navigace

Prima začala nabízet na svém e-shopu i zboží spojené s Primou family

Lukáš Polák

Nejen produkty spojené s Primou Cool, tedy kanálem pro muže, ale i Primou family, bude nabízet skupina okolo druhé nejsledovanější komerční televize u nás na svém webu.

Doba čtení: 1 minuta

Na internetovém obchodě Prima Group už se začaly objevovat také produkty spojené se značkou Prima family, tedy vlajkovým kanálem této mediální skupiny. Prima ho provozuje ve spolupráci s Mall.cz. Doposud byly na stránkách Mall.cz k dispozici pouze produkty spojené se značkou Prima Cool, tedy kanálem pro muže. Prima Group provozuje svůj e-shop na adrese: http://www.ma­ll.cz/cool-eshop/. Nabídka e-shopu zahrnuje především úspěšné knihy.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool začíná prodávat vlastní stylové oblečení

V nabídce internetového obchodu je celkem osm titulů. Zájemci tu mohou najít například knižní zpracování nejúspěšnějšího seriálu Primy Cesty domů, výběr nejlepších návodů a rad z Receptáře prima nápadů a mimo jiné i recepty Zdeňka Pohlreicha z pořadu Šéf na grilu. Obchod Prima family není ale jen o knížkách. K dispozici je například i barevná kolekce triček pořadu Partička a chystají se další produkty. Další novinkou Prima e-shopu je kolekce značkového oblečení Reprezentuj Cool.

Našli jste v článku chybu?