Hlavní navigace

Prima začala nabízet na svém e-shopu i zboží spojené s Primou family

4. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejen produkty spojené s Primou Cool, tedy kanálem pro muže, ale i Primou family, bude nabízet skupina okolo druhé nejsledovanější komerční televize u nás na svém webu.

Na internetovém obchodě Prima Group už se začaly objevovat také produkty spojené se značkou Prima family, tedy vlajkovým kanálem této mediální skupiny. Prima ho provozuje ve spolupráci s Mall.cz. Doposud byly na stránkách Mall.cz k dispozici pouze produkty spojené se značkou Prima Cool, tedy kanálem pro muže. Prima Group provozuje svůj e-shop na adrese: http://www.ma­ll.cz/cool-eshop/. Nabídka e-shopu zahrnuje především úspěšné knihy.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool začíná prodávat vlastní stylové oblečení

V nabídce internetového obchodu je celkem osm titulů. Zájemci tu mohou najít například knižní zpracování nejúspěšnějšího seriálu Primy Cesty domů, výběr nejlepších návodů a rad z Receptáře prima nápadů a mimo jiné i recepty Zdeňka Pohlreicha z pořadu Šéf na grilu. Obchod Prima family není ale jen o knížkách. K dispozici je například i barevná kolekce triček pořadu Partička a chystají se další produkty. Další novinkou Prima e-shopu je kolekce značkového oblečení Reprezentuj Cool.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).