Hlavní navigace

Prima zacílí na hokejové fandy, v aukci nabídne i lístky na nadcházející šam­pionát

Hlavní cenou v aukci je pamětní mince legendárního brankáře Dominika Haška. Vítěz akce bude mít možnost se s „Dominátorem“ i osobně setkat.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Možnost získat dva lístky na nadcházející finále světového šampionátu v hokeji, který se koná v květnu v Praze a Ostravě, budou mít zájemci, již navštíví stránky http://aukce.iprima.cz/, a to ve dnech 20. až 27. dubna. Hlavní cenou je ovšem pamětní mince s podobiznou žijící legendy ledového sportu, brankáře Dominika Haška, jejíž hodnota se aktuálně pohybuje okolo 50 tisíc korun. Prima si nenechá vydraženou finanční částku pro sebe. Veškerý výtěžek půjde na konto Nadace Terezy Maxové dětem. Kromě lístků na samotný šampionát a pamětní mince je zde také možnost osobního setkání s Haškem.

MM_influenceri eSport

NEPŘEHLÉDNĚTE: Česká televize odvysílá z MS v hokeji téměř všechny duely, bude jich sedmapadesát

Velice nás potěšilo, že hokejová legenda, Dominik Hašek, nabídl naší nadaci podporu a do charitativní aukce věnoval unikátní zážitky i svou zlatou pamětní medaili. Věříme, že tyto atraktivní ceny nejen potěší, ale současně pomůžou změnit život k lepšímu mnoha dětem pod patronátem Nadace Terezy Maxové. Děkujeme i TV Prima, která se k této aktivitě připojila a spolu s námi konkrétně pomáhá tam, kde je to nejvíc třeba, uvedla ředitelka nadace Terezie Sverdlinová. Spolupráce s charitativním fondem Terezy Maxové a Primou není překvapením. Subjekty už na této bázi fungují od loňského roku.