Hlavní navigace

Prima začne vysílat koncem října slovenský seriál Panelák od Joj

8. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 10. 2008

AKTUALIZOVÁNO Oblíbený seriál TV JOJ s názvem Panelák začne česká komerční dvojka Prima TV vysílat 22. října od 9 hodin. Serveru DigiZone.cz to prozradil zdroj z tohoto média, který si nepřál být jmenován. TV JOJ už přitom na několika projektech s Primou v minulosti spolupracovala. Seriál, se podle původních informací nebude dabovat do češtiny, ale zůstane v originálním znění se skrytými titulky. Diváci TV JOJ ho mohou vidět každý všední den. Autorem námětu a scénáře je Andy Kraus. Panelák se odehrává v jedné z bratislavských tříposchoďových bytovek, kterou ale nazývají všichni obyvatelé právě jménem seriálu.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Seriál TV JOJ Panelák míří pravděpodobně na Primu

I slovenská TV JOJ si nedávno od Primy vypůjčila jeden z jejich seriálů. Šlo o Ošklivku Katku. Projevila o něj dokonce takový zájem, že se mu rozhodla ve svém programu věnovat čtyři hodiny týdně, resp. dva dny vždy po dvou hodinách. Česká varianta telenovely Ugly Betty se však na Slovensku nesetkala vůbec s kladným ohlasem. TV JOJ ji začala vysílat koncem srpna, ovšem krátce po slovenské premiéře ji poslala pro nízkou sledovanost zpět do Česka.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.