Hlavní navigace

Prima začne vysílat na jaře castingovou show Cesta ke slávě

19. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

19. 11. 2009

Spolu s Divadlem Kalich představí televize Prima na jaře nový druh castingové show Robin Hood: Cesta ke slávě. Na jejím konci si dva lidé budou moci zahrát v muzikálu. Muzikály v České republice jsou mimořádně úspěšné, uvedl jeden z důvodů jejího vysílání programový ředitel Primy Gordon Lovitt. Jsme přesvědčeni, že muzikálová show může fungovat na obrazovce televize Prima, dodal.

Výherci získají opravdové angažmá a hlavní roli v novém muzikálu. Divák bude mít příležitost podívat se na to, jak je tvořen nový muzikál. Hledáme lidi, kteří jsou schopni hrát, tančit i zpívat, konstatoval programový ředitel Primy. Moderátory celé show bude Martina Kociánová a Petr Vondráček. První tvář se vrací na obrazovku české komerční dvojky po odmlce. Mezitím byla Kociánová moderátorkou zpravodajství na digitální televizi Z1.

Na naší scéně je málo lidí, kteří jsou schopní hrát v muzikálech. My bychom rádi představili herce, kteří umějí vše, řekl dnes na tiskové konferenci producent a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek. Porotci v této show budou Gabriela Osvaldová, Ondřej Soukup a Ján Ďurovčík. Předsedou bude právě Kocourek. Pokud se najde kvalitní člověk, je možné, že zde bude moci odstartovat svou kariéru a bude moci ukázat, jaké to je, když to člověk umí, konstatovala porotkyně Gábina Osvaldová. Spoty na tuto show začne Prima vysílat od zítřka.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.