Hlavní navigace

Prima zavádí Krimi zprávy, po vzoru slovenské televize Joj

Černou kroniku jako druhou hlavní večerní zpravodajskou relaci nabídne od 1. února televize Prima. Na Zprávy TV Prima naváže od 19:15 hod. pořad Krimi zprávy, který se osvědčil druhé nejsledovanější televizi na Slovensku, komerční televizi Joj. Ta nabízí svoje Krimi Noviny od loňského února jako předskokana hlavních zpravodajské relace Noviny.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Krimi Noviny přinesly TV Joj v 19:00 hodin 145% růst sledovanosti

Zatímco na Joj běží Krimi Noviny od 19:00 hod., trvají půl hodiny a od 19:30 na ně navazují pětadvacetiminutové Noviny, Prima zvolila opačné pořadí. Hlavní zpravodajská relace začíná v 18:55, trvá dvacet minut a poté budou následovat čtvrthodinové Krimi zprávy.

BLOG: Dřív se Joj učila od Primy, teď se Prima učí od Joj

Bude se jednat o zprávy odhalující nezákonnost a kriminální praktiky, ale i práci policie a záchranářů. Pořad si klade za cíl přinášet divákům užitečné informace i rady jak se vyhnout podvodníkům a chránit se před jejich nekalými postupy, přiblížila mluvčí Primy Jana Kocová. Krimi zprávy také budou pomáhat při pátrání a přinášet informace o vývoji kriminálních kauz a odhalování i odsouzení jejich pachatelů, dodala.

Prima nasadí Krimi zprávy každý všední den a moderovat je budou přímo z terénu Patrik Kaizr a Barbora Kozáková. Pořad poběží v dnešním vysílacím čase Fakt Barbory Tachecí, které se přesunou do regionálních Minut regionu před šestou hodinu večer. Tachecí však uvidí pouze diváci, kteří přijímají regionální vysílání některého ze studií R1. V regionech, kde se do celostátního vysílání Primy připojují studia RTA, tento pořad nebude možné z pozemních vysílačů sledovat.

Našli jste v článku chybu?