Hlavní navigace

Prima zavádí Krimi zprávy, po vzoru slovenské televize Joj

19. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 1. 2010

Černou kroniku jako druhou hlavní večerní zpravodajskou relaci nabídne od 1. února televize Prima. Na Zprávy TV Prima naváže od 19:15 hod. pořad Krimi zprávy, který se osvědčil druhé nejsledovanější televizi na Slovensku, komerční televizi Joj. Ta nabízí svoje Krimi Noviny od loňského února jako předskokana hlavních zpravodajské relace Noviny.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Krimi Noviny přinesly TV Joj v 19:00 hodin 145% růst sledovanosti

Zatímco na Joj běží Krimi Noviny od 19:00 hod., trvají půl hodiny a od 19:30 na ně navazují pětadvacetiminutové Noviny, Prima zvolila opačné pořadí. Hlavní zpravodajská relace začíná v 18:55, trvá dvacet minut a poté budou následovat čtvrthodinové Krimi zprávy.

BLOG: Dřív se Joj učila od Primy, teď se Prima učí od Joj

MMF24

Bude se jednat o zprávy odhalující nezákonnost a kriminální praktiky, ale i práci policie a záchranářů. Pořad si klade za cíl přinášet divákům užitečné informace i rady jak se vyhnout podvodníkům a chránit se před jejich nekalými postupy, přiblížila mluvčí Primy Jana Kocová. Krimi zprávy také budou pomáhat při pátrání a přinášet informace o vývoji kriminálních kauz a odhalování i odsouzení jejich pachatelů, dodala.

Prima nasadí Krimi zprávy každý všední den a moderovat je budou přímo z terénu Patrik Kaizr a Barbora Kozáková. Pořad poběží v dnešním vysílacím čase Fakt Barbory Tachecí, které se přesunou do regionálních Minut regionu před šestou hodinu večer. Tachecí však uvidí pouze diváci, kteří přijímají regionální vysílání některého ze studií R1. V regionech, kde se do celostátního vysílání Primy připojují studia RTA, tento pořad nebude možné z pozemních vysílačů sledovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).