Hlavní navigace

Prima Zoom nabídne na webu kompletní obsah filmového festivalu Expediční kamera

26. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Čtyřhodinové pásmo filmů o dobrodružství, divoké přírodě, o extrémních zážitcích i sportech bude dostupné zadarmo od 27. března jen po dobu jednoho týdne

Sedm dokumentárních filmů, které tvořily letošní ročník filmového festivalu Expediční kamera, nabídne svým divákům zdarma na webu dokumentární kanál Prima Zoom. Jde o čtyřhodinové pásmo složené ze sedmi snímků zaměřených na dobrodružství, divokou přírodu, extrémní zážitky a sport. “Tato možnost je však časově omezena – filmy budou na webu jen sedm dní, kdo se na ně nestihne podívat, má smůlu. Promítání startuje ve středu 27. března v 18.00 a končí přesně za týden ve stejnou dobu,” informoval Filip Budák z PR oddělení FTV Primy.

K TÉMATU: Prima Zoom nakoupila dokumenty od německé ZDF, Spektrum od britské BBC

ebf 24 - tip duben

Dokumenty budou volně dostupné na stránce www.prima-zoom.cz. Půjde o filmy Zabijácká krása o snaze dvou paraglidistů doletět do základního tábora druhé nejvyšší hory světa K2, V kůži vlka po stopách Džingischána o putování australského dobrodruha Tima Copea na koni z Mongolska přes Střední Asii až do Evropy, Siberut o výpravě tří cestovatelů na ostrov mentavajských kouzelníků ležící v daleké Indonésii nedaleko Sumatry, Příběhy tatranských štítů o výstupech na nejvyšší hory Slovenska.

Nebudou chybět ani dokumenty Haló efekt o dvouměsíční cestě do skandinávských kajakářských mekk v Norsku a na Islandu, Foli (Rytmus) o hudebnících ze západní Afriky, konkrétně o kmenu Malinke a Cesta domů o bikerovi Dannym MacAskillovi, který se po mnoha letech vrací se svým kolem na domovský ostrov Skye a do městečka Dunvegan ve Skotsku.


Zdroj: FTV Prima

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).