Hlavní navigace

Prima zvolila metodu plíživého PR: Odhaluje další seriálovou novinku Vinaři

28. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s takovými osobnostmi, jako je pan Postránecký nebo režisér Vejdělek. Věříme, že nový seriál diváky nadchne svou pozitivní atmosférou,“ uvedl programový šéf Primy.

Metodu postupného odhalování novinkových formátů si pro novináře představila mediální skupina Prima. Ta dnes, stejně jako v pátek a včera, prozradila, že pracuje na další seriálové novince. Ta bude tentokrát zasazena do prostředí vinařství a dění okolo něj. Není proto žádným překvapením, že se seriálová novinka bude jmenovat Vinaři. V hlavních rolích se objeví Václav Postránecký, Tereza KostkováHynek Čermák. Autorem tohoto komediálního seriálu je Petr Kolečko, na scénářích s ním dále spolupracovali Zuzana Dzurindová, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček a další autoři.

ebf - tip do článku - debata

NEPŘEHLÉDNĚTE: Další seriálovou novinkou Primy budou Všechny moje lásky s Dagmar Havlovou

Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s takovými osobnostmi, jako je pan Postránecký nebo režisér Vejdělek. Věříme, že nový seriál diváky nadchne svou pozitivní atmosférou, uvedl při příležitosti příprav na další seriál programový ředitel Primy Roman Mrázek. Hrdinkou příběhu bude pracovně vytížená manažerka Kateřina, která i se svými dospívajícími dětmi přijíždí na Moravu do rodné vinařské vesnice oslavit otcovy kulaté narozeniny. Shodou okolností tady nakonec i s dětmi stráví celé prázdniny. Včera odhalila Prima chystanou novinku Všechny moje lásky a v pátek Svatby v Benátkách.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).