Hlavní navigace

Prodeje tabletu Microsoft Surface jsou zatím skromné, řekl Steve Ballmer

David Slížek

Jak to necelé tři týdny po začátku prodeje vypadá s tabletem Surface od Microsoftu? Podle rozhovoru, který šéf firmy Steve Ballmer dal francouzskému listu Le Parisien, jsou zatím „skromné“. Konkrétní čísla ale Ballmer neprozradil a Microsoft se k nim nechce dál vyjadřovat. Dodal jen, že slabé prodeje nejsou způsobeny nezájmem zákazníků, ale nedostatkem vyrobených tabletů: Surface je zatím k dostání jen v obchodech Microsoftu a ani ty prý nemají přístrojů dost. Microsoft podle Ballmera tento…

Doba čtení: 1 minuta

Jak to necelé tři týdny po začátku prodeje vypadá s tabletem Surface od Microsoftu? Podle rozhovoru, který šéf firmy Steve Ballmer dal francouzskému listu Le Parisien, jsou zatím „skromné“. Konkrétní čísla ale Ballmer neprozradil a Microsoft se k nim nechce dál vyjadřovat.

Dodal jen, že slabé prodeje nejsou způsobeny nezájmem zákazníků, ale nedostatkem vyrobených tabletů: Surface je zatím k dostání jen v obchodech Microsoftu a ani ty prý nemají přístrojů dost. Microsoft podle Ballmera tento problém brzy vyřeší.

Kolem Surface se zatím rojí rozporuplné zprávy – deník Guardian informoval o stížnostech zákazníků na obal Touch Cover, ve kterém je klávesnice. Obal se podle nich už po několika dnech používání začal odchlipovat a byly pod ním vidět dráty. Microsoft k potížím vydal prohlášení, podle kterého všem stížnostem naslouchá a snaží se je vyřešit.

Našli jste v článku chybu?