Hlavní navigace

Program kin pro Windows Phone

7. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kulturní server Informuji.cz poskytl data s aktuálním programem kin k vytvoření nové mobilní aplikace pro telefony Windows Phone 7.5. Jedná se o první mobilní aplikaci s programem kin v ČR. Aplikace Program Kin umožní prohlížet aktuální programy a filmy hrané ve vybraných kinech po celé ČR. Vyhledává nejbližší kina ve vašem okolí, ale umožňuje hledat i v ručně vybraném kraji.

Kulturní server Informuji.cz poskytl data s aktuálním programem kin k vytvoření nové mobilní aplikace pro telefony Windows Phone 7.5. Jedná se o první mobilní aplikaci s programem kin v ČR.

Aplikace Program Kin umožní prohlížet aktuální programy a filmy hrané ve vybraných kinech po celé ČR. Vyhledává nejbližší kina ve vašem okolí, ale umožňuje hledat i v ručně vybraném kraji.

Uživateli je automaticky na každé obrazovce a v každém seznamu nabízen jen obsah rele-vantní pro jeho okolí či zvolený kraj. Kina jsou navíc řazeny dle nejbližšího či abecedy a filmy dle nejhranějších. Veliký důraz byl při vývoji kladen i na rychlost aplikace a maximálně jednoduché ovládání.

Aplikace je zdarma a do svých telefonů si ji můžete stáhnout zde.

Autor článku