Hlavní navigace

Prohlížeč Opera je po dvou letech stále u dna

Jiří Macich ml.

Jsou to téměř dva roky od chvíle, kdy se společnost Opera Software rozhodla změnit licenční politiku svého prohlížeče Opera pro počítače. Z adwarového prohlížeče se tak stal klasický freeware, za který není třeba nijak platit a nezobrazuje se v něm reklama. Jak se tato změna projevila na statistikách? Používá Operu více lidí než před změnou? Více v článku Opera po dvou letech stále u dna z našeho sesterského serveru Root.cz. V této souvislosti ještě připomínáme zdejší nedávnou glosu Proč Opera…

Jsou to téměř dva roky od chvíle, kdy se společnost Opera Software rozhodla změnit licenční politiku svého prohlížeče Opera pro počítače. Z adwarového prohlížeče se tak stal klasický freeware, za který není třeba nijak platit a nezobrazuje se v něm reklama. Jak se tato změna projevila na statistikách? Používá Operu více lidí než před změnou? Více v článku Opera po dvou letech stále u dna z našeho sesterského serveru Root.cz. V této souvislosti ještě připomínáme zdejší nedávnou glosu Proč Opera nedohání Firefox a Internet Explorer?

Našli jste v článku chybu?
13. 6. 2007 10:28
Mgr. Dr. Zadek Ulhán (neregistrovaný)
Ano, a protože jediný profesionál (navíc s modrou prostatou) v ČR jsem já, bylo by na místě, aby uhrovité pubertální socky které náhodou Operu používají okamžitě přešli na Firefox. Operu jen pravým profesionálům, co 15 hodin denně pracují a píší miliony řádků vysoce kvalitního kódu, šest hodin souloží, pět hodin spí a hodinu hledají, jak vrátit čas o dvě hodiny zpět!
13. 6. 2007 9:29
Láďa (neregistrovaný)
Já si vždycky myslel, že jí používá tak málo lidí, protože Opera je jenom pro profesionály :-)