Hlavní navigace

Projekt Novy a Markízy Wipeout nabírá jasnější obrysy

13. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 9. 2010

UVNITŘ VIDEO Adrenalinová show Wipeout, o které jsme vás na DigiZone.cz informovali ve druhé polovině srpna, nabírá jasnější obrysy. Podle serveru Mediálne.sk se v ní objeví například Bára Munzarová, Martin Trnavský a Ondřej Brzobohatý. Chybět by prý neměly ani další tváře – modelka a moderátorka Nikol Moravcová, herečka Jana Sováková, bývalý fotbalista Tomáš Skuhravý a moderátor Novy Cinema Tomáš Kraus.

K TÉMATU: Kotek a Mádl mají natáčet pro Novu adrenalinovou show v Argentině

Wipeout bude společným projektem, na kterém se bude podílet několik televizí. Za Českou republiku tedy Nova a za Slovensko Markíza. Družstva, která vzniknou, se utkají s týmy z Běloruska, Polska a Ukrajiny. Termín vysílání je naplánován na první polovinu příštího roku. Mluvčí české komerční jedničky Michaela Fričová webu Mediálne.sk potvrdila, že tým měl do Jižní Ameriky odletět v sobotu večer a strávit zde přibližně pětadvacet dní. Za českou stranu bude jejím moderátorem Libor Bouček.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.