Hlavní navigace

Promo smyčka kanálu Fanda už je dostupná všem majitelům karet CS Link a Skylink

4. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Smyčka dostupná na satelitu, je shodná s tou, která je k dispozici na webové stránce fanda.tv. Skládá se z chystaných filmů, seriálů, sportu a také erotiky. V pravém horním rohu je logo stanice.

Majitelé karet satelitních služeb CS Link a Skylink už si mohou chystaný kanál Fanda nejen naladit, ale také ho sledovat, tedy alespoň jeho promo smyčku, která tu bude pravděpodobně do doby jeho startu dostupná. Jak server DigiZone.cz informoval, od 1. července mělo dojít k připojení video a audio streamu, což se skutečně potvrdilo, platilo to ovšem pouze pro karty Conax, které slouží kabelovým operátorům. Dnes dopoledne bylo zapojeno kódování CryptoWorks, a později i Irdeto.

Logo stanice je umístěno do pravého horního rohu.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Logo stanice je umístěno do pravého horního rohu.

K TÉMATU: Televize Nova 10. července představí svůj nový kanál Fanda. Podívejte se na promo

MM socky3

V současné době tedy mohou promo smyčku přijímat všichni majitelé karet CS Link a Skylink, tedy i ti, kteří mají neplacenou nabídku. Zatím však není jasné, zdali bude program šířen jako bezplatný, případně prémiový. Pro operátory není problém, aby dodatečně zákazníkům poslali nové oprávnění, kde už bude určeno, že stanici mohou sledovat pouze majitelé některého z balíčků. Ohledně distribuce a dalších technických záležitostí kanálu Fanda bude jasno příští týden po tiskové konferenci.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11973/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování Conax, CryptoWorks a Irdeto.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.