Hlavní navigace

Provozovatel Barrandov Muziky popřel, že by start kanálu sliboval na 8. srpna

7. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kdy chystaný čtvrtý kanál z rodiny mediálního domu Empresa Media odstartuje, zatím není jasné. Provozovatel pro něj ještě nezískal licenci, a to pravděpodobně jeho start oddálilo.

Provozovatel chystané televize Barrandov Muzika, stejnojmenná společnost vlastněná podnikatelem Jaromírem Soukupem a Peterem Nuňézem, respektive její vlastník, skupina Empresa Media, popírá, že by někdy v minulosti slibovala, že tato stanice odstartuje 8. srpna. Serveru Parabola.cz to sdělila Barbora Šenfeldová, PR manažerka televizní skupiny Barrandov. Informaci, že kanál Barrandov Muzika bude startovat 8.8., vypustila média, od kterých se distancujeme, konstatovala Šenfeldová.

K TÉMATU: Stanice Barrandov Muzika už má logo a webovou stránku, odstartovat má 8. srpna

Termín 8. srpna, tedy zítřek, ale skutečně televize slibovala. Neuvedla ho sice přímo na svém profilu sociální sítě Facebook, nicméně ho zmínila v chatu s jedním z našich čtenářů, který pak navíc vložil do našeho diskusního fóra záznam celé diskuse jako důkaz. TV Barrandov si tuto situaci způsobila sama. Management kanálů se serverem DigiZone.cz dlouhodobě nekomunikuje, a to od doby, kdy na našem webu začala vycházet kritika Kateřiny Brožové, která je hlavní hvězdou televize a Soukupovou partnerkou.

ebf - tip do článku - debata

GLOSA: Volejte Kateřině Brožové

Společnost Barrandov Televizní Studio nedávno změnila tiskovou mluvčí, která se starala o komunikaci kanálů TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus. Z této pozice odešla přibližně po roce Kateřina Kotalová a nahradila ji právě již zmíněná Barbora Šenfeldová. Kotalová přitom již působila v Barrandovu dva roky předtím. V mezidobí působila jako mluvčí dnes již neexistující celoplošné stanice Pětka a pražské Televize Metropol. Kotalová měla s DigiZone.cz  od vedení televize zakázanou komunikaci a podávání jakýchkoliv informací.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).