Hlavní navigace

Provozovatel hudební televize Musiq1 spustí v létě další stanici

28. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

28. 5. 2009

Spuštění kanálu Residence TV naplánovala na červenec nebo srpen slovenská společnost Telemone, provozovatel hudební stanice Musiq1. S odvoláním na představitele této firmy to uvedl server Mediálne.sk. Nejzazším termínem je přitom 22. srpen, kdy společnosti vyprší platnost licence pro start této televize. Residence TV by měla být složena z různých spotů zaměřených na reality.

ČTĚTE TAKÉ: Česká Bedna TV a slovenská Musiq1 budou spolupracovat

cif-tip-firmy

V současnosti jsme v úzkém kontaktu s developerskými společnostmi a děláme všechny důležité kroky nutné před startem vysílání, uvedla pro Mediálne.sk výkonná producentka Telemone Katarína Frimmerová. Signál této stanice budou moci sledovat také diváci v České republice. Stejně jako televizi Musiq1 ji naladí na Thoru 5, družici satelitního operátora Telenor. Spoty tohoto kanálu by měly divákům pomoci udělat si obrázek v tom, jaká je situace na trhu s realitami a jaké jsou jejich ceny.

S podrobnostmi o spolupráci hudební televize Musiq1 a české Bedny TV vás server DigiZone.cz seznámí zítra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.