Hlavní navigace

Provozovatel hudební televize Musiq1 spustí v létě další stanici

28. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
28. 5. 2009

Spuštění kanálu Residence TV naplánovala na červenec nebo srpen slovenská společnost Telemone, provozovatel hudební stanice Musiq1. S odvoláním na představitele této firmy to uvedl server Mediálne.sk. Nejzazším termínem je přitom 22. srpen, kdy společnosti vyprší platnost licence pro start této televize. Residence TV by měla být složena z různých spotů zaměřených na reality.

ČTĚTE TAKÉ: Česká Bedna TV a slovenská Musiq1 budou spolupracovat

ebf - partner 1

V současnosti jsme v úzkém kontaktu s developerskými společnostmi a děláme všechny důležité kroky nutné před startem vysílání, uvedla pro Mediálne.sk výkonná producentka Telemone Katarína Frimmerová. Signál této stanice budou moci sledovat také diváci v České republice. Stejně jako televizi Musiq1 ji naladí na Thoru 5, družici satelitního operátora Telenor. Spoty tohoto kanálu by měly divákům pomoci udělat si obrázek v tom, jaká je situace na trhu s realitami a jaké jsou jejich ceny.

S podrobnostmi o spolupráci hudební televize Musiq1 a české Bedny TV vás server DigiZone.cz seznámí zítra.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).