Hlavní navigace

Provozovatel kanálů FilmBox přináší do Česka koncept stanice MadScreenBox

Lukáš Polák

„MadScreen Box je jedinečná hra v tom, že díky mezinárodnímu rozšíření této aplikace se děti mohou utkat s hráči například z Německa, Francie nebo USA,“ láká Barrandov Plus.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obsah kanálu MadScreenBox, jehož koncept představila společnost SPI International začátkem dubna loňského roku, bude prostřednictvím stanice Barrandov Plus dostupný i v České republice. Jako programové okno ho dětští diváci budou moci sledovat každý všední den od 16:00, a to počínaje dneškem. Spojení společnosti Barrandov Televizní Studio a SPI International na tomto projektu není žádným překvapením. Právě provozovatel FilmBoxů je jedním z dodavatelů obsahu pro nové kanály Barrandova, které byly spuštěny v průběhu letošního roku.

Průvodci interaktivním kanálem MadscreenBox.
Autor: SPI International

Průvodci interaktivním kanálem MadscreenBox, který představila společnost SPI International na loňském veletrhu Mipcom

K TÉMATU: Provozovatel FilmBoxů představil projekt interaktivního kanálu MadscreenBox ve 4K

Tipli listopad2

MadScreen Box je jedinečná hra v tom, že díky mezinárodnímu rozšíření této aplikace se děti mohou utkat s hráči například z Německa, Francie nebo USA, konstatovala generální ředitelka stanice Marcela Hrdá. Dětští diváci se budou moci do vysílání zapojit pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu. Prostřednictvím internetového přenosu je hráč okamžitě připojen ke hře, kterou vidí na televizní obrazovce. Jednotlivé hry jsou koncipovány od nejjednodušší po nejtěžší, tudíž si mohou hrát různé věkové kategorie od nejmenších až po náctileté.

MADSCREENBOX_PRINT_CANNES_2015_15_SZT_DI­GITAL_SMALL.pdf by Lukáš Lucky Polák