Hlavní navigace

Provozovatel Mňam TV: Problémy nezastíráme, sami o nich informujeme

Lukáš Polák

„Nemohu popřít, že se v současné době nacházíme v obtížné situaci,“ přiznává v oficiálním vyjádření pro server DigiZone.cz generální ředitel CE Media Pál Milkovics.

Doba čtení: 2 minuty

Finanční problémy, které doprovází v posledních měsících projekt Mňam TV a na konci listopadu vyústily v přerušení natáčení živě vysílaných pořadů, provozovatel stanice CE Media podle svého šéfa Pála Milkovicse netají a naopak o nich sám informoval. Milkovics tak oficiálně reagoval na text, který server DigiZone.cz publikoval ve středu večer. Naše redakce dala CE Media prostor pro vyjádření do čtvrtka, ale zprávu nakonec publikovala o den dříve, protože hrozilo, že s ní přijde některé z konkurenčních médií. Zpráva o stavu Mňam TV se totiž v posledních dnech poměrně rychle šíří mediální krajinou. Zveřejnil ji už i Blesk.cz.

K TÉMATU: Mňam TV přestala vyrábět živé pořady, dluží štábu i obchodním partnerům

Pál Milkovics přiznal, že televize má problém se zpožděním plateb, ale dělá vše pro to, aby tato záležitost byla v co nejkratším možném termínu vyřešena. Moderátorka pořadu Život je fajn Barbora Sedláčková včera serveru DigiZone.cz sdělila, že za svou práci naposledy dostala zaplaceno za září, na říjnovou a listopadovou výplatu stále čeká. Nemohu popřít, že se v současné době nacházíme v obtížné situaci, přiznává Milkovics. S mediálním domem Mafra, kde Mňau TV natáčela Život je fajn, nemají podle svých slov CE Media v tuto chvíli žádné nevypořádané vztahy. Pořad jsme zastavili, protože jsme potřebovali ušetřit, uvedl.

ČTĚTE TAKÉ: Mířili jsme příliš vysoko, přiznal producent late night show Leoše Mareše

Generální ředitel společnosti se pro server DigiZone.cz vyjádřil také v souvislosti s ukončením distribuce v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací, kde program vysílal paralelně vedle celoplošného multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Pál Milkovics odmítl tvrzení, že by k ukončení distribuce u dominantního tuzemského operátora vedly nějaké problémy. Tento krok označil za zcela standardní. Ukončení distribuce bychom ale určitě nechtěli komentovat, dodal Milkovics. Projekt televize Mňau TV i přes rozpačité reakce z mediálního trhu podle jeho slov odstartuje. Kdy přesně, to už její šéf nesdělil.

Našli jste v článku chybu?