Hlavní navigace

Provozovatel SkyLinku a distributor TT Karet uzavřeli úzkou spolupráci

17. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 3. 2008

Provozovatel satelitní platformy SkyLink, společnost TRI R, a distributor karet pro příjem placených programů z platformy CS Link, firma Trade and Technology, uzavřeli úzkou spolupráci. Našemu serveru to oznámil výkonný ředitel TaT Jaromír Glisník. Spolupráce spočívá např. v tom, že obě společnosti budou mít jedno call centrum, tedy zákaznickou linku. To bylo otevřené právě dnes. Centrum bylo vytvořeno v budově společnosti Trade and Technology v Ostravě a je zde připraveno 10 pracovišť pro české a slovenské operátorky. Zajímavostí je to, že přesto, že je call centrum ve společných prostorách, hovory zákazníků SkyLinku budou odbavovat slovenské operátorky a klienty společnosti Trade and Technology ty české. Společné pracoviště má i technická podpora.

KL22 hlasovani

Zákaznická linka TRADE and TECHNOLOGY má telefon 595 694 310, call centrum SkyLinku 02 / 49 220 354.

Prostory pro zákaznické centrum ale nebudou to jediné, co mají obě společnosti společné. Dalším jmenovatelem je také marketingová oblast. Trade and Technology a TRI R např. sjednocují reklamní a informační materiály, kde bude vystupovat opět známá tvář ostravské společnosti, modelka Nicol. Dlouhodobým cílem obou společností, má být poskytovat na území obou republik shodné nebo velmi podobné produkty a služby v oblasti satelitní televize. Prvním výsledkem spojení potenciálů obou firem bylo koncem loňského roku spuštění společné placené televizní služby – balíku programů MULTI.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.