Hlavní navigace

Průzkum - Twitter a jeho využití v českých firmách

Daniel Dočekal

Prosba pro kohokoliv, kdo se v české firmě stará o Twitter – pro školení, články i připravovanou studii na toto téma hledám odpovědi na otázky, které se týkají toho, jak české firmy využívají Twitter. Pokud chcete pomoci, vyplňte prosím následující dotazník. Za vyplnění vám mohu nabídnout pouze vděčnost a případně poskytnutí základních souhrnných informací, které z dotazníku vzejdou. Vyplnit můžete vyplnit přímo v Google Docs dotazníku  - Twitter a jeho využití v českých firmách.

Prosba pro kohokoliv, kdo se v české firmě stará o Twitter – pro školení, články i připravovanou studii na toto téma hledám odpovědi na otázky, které se týkají toho, jak české firmy využívají Twitter. Pokud chcete pomoci, vyplňte prosím následující dotazník.

Za vyplnění vám mohu nabídnout pouze vděčnost a případně poskytnutí základních souhrnných informací, které z dotazníku vzejdou. Vyplnit můžete vyplnit přímo v Google Docs dotazníku  - Twitter a jeho využití v českých firmách.

Díky. Daniel.

Našli jste v článku chybu?
17. 10. 2011 18:21

Přesně tak. Ta anketa tedy bude vypovídat jen o tom, jak ho firmy využívají, když ho využívají, ale už ne o tom, kolik jich ho využívá a kolik jich ho nevyužívá.

17. 10. 2011 10:12
Ondřej Bouda (neregistrovaný)

neb nepotřebujeme. Tahle kolonka v dotazníku nějak chybí :)