Hlavní navigace

První díl třetí série nejstahovanějšího seriálu Hra o trůny je na internetu dostupný zdarma

Lukáš Polák

HBO umístilo do své videotéky HBO GO první díl třetí série Hry o trůny dokonce ještě několik hodin před premiérou na televizních obrazovkách. Pustit si ho tak může v podstatě kdokoliv.

Doba čtení: 1 minuta

Na obrazovku filmového kanálu HBO pro Českou a Slovenskou republiku se pouhý den po americké premiéře dostal včera dlouho očekávaný první díl třetí série fantasy seriálu Hra o trůny. Při této příležitosti připravilo HBO nejen pro své diváky velice atraktivní dárek. Podobně jako tomu bylo v minulosti například u Hořícího keře nebo seriálu Impérium: Mafie v Atlantic City i zahájení prozatím poslední řady Hry o trůny bude ve videotéce HBO GO dostupné zdarma.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejstahovanější televizní pořad roku 2012? Nejvíc se “pirátil” seriál HBO Hra o trůny

Divák, který má tedy o první díl třetí řady fantasy seriálu, jež bývá způsobem zpracování a pojetím přirovnáván například k Pánovi prstenů, zájem, musí udělat jediné – navštívit adresu www.hbogo.cz. Registrace není nutná. Je zapotřebí pouze tehdy, chce-li uživatel přehrát i další pořady umístěné ve videotéce. K tomu už však musí být jejím předplatitelem, respektive jeho operátor musí mít se společností HBO Česká republika uzavřenou na tuto službu smlouvu.

Našli jste v článku chybu?