Hlavní navigace

První přenos NHL na Fandovi bude 17. února. Jágrův Dallas Stars proti Calgary Flames

28. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ ROZPIS – Během února nabídne Nova Sport, Fanda a Voyo.cz celkem 31 přenosů z kanadsko-americké NHL, čtyři zápasy KHL a dva z domácí Tipsport hokejové extraligy

Diváci Fandy se v únoru dočkají prvního přenosu hokejové NHL. A hned půjde o velmi atraktivní duel: na volně šířeném kanálu Novy se v neděli 17. února objeví zápas Dallasu Stars, v němž hraje Jaromír Jágr, s Calgary Flames. I vysílací čas bude velmi atraktivní, zápas bude začínat ve 21:10 hod. středoevropského času. Pro Fandu však půjde o jediné utkání NHL, které během příštího měsíce nabídne. Vyplývá to z přehledu únorových přenosů hokejových zápasů na kanálech Novy, který médiím poskytl ředitel Novy Sport a Fandy Marek Kindernay.

K TÉMATU: Start NHL změní vysílání Novy Sport a Fandy. Nabídnou alespoň jeden přenos denně

DT 23

Nova Sport, Fanda a videoportál Voyo.cz nabídnou během února celkem 31 přenosů NHL, z nichž jeden bude ReLive (s časovým posunem). Zmíněný zápas Jágrova Dallasu bude dostupný pouze na Fandovi, všechny ostatní duely na Nově Sport i Voyo.cz. Pouze Nova Sport a placený videoportál Novy nabídnou v únoru čtyři přenosy KHL. Výhradně na Fandovi se pak objeví dva přenosy z domácí Tipsport hokejové extraligy.

Přehled hokejových přenosů na kanálech Novy – únor 2013 by potucek793

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).