Hlavní navigace

Ptejte se šéfa satelitního CS Linku na změny v obchodní politice

22. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

22. 9. 2009

Hostem online chatu serveru satCentrum bude dnes výkonný ředitel společnosti Media Vision Daniel Klička. Zájemci tak mají možnost obrátit se přímo na šéfa satelitní platformy CS Link, aby jim mohl zodpovědět jejich dotazy. satCentrum si naplánovalo jeho pozvání téměř dokonale, protože právě minulý týden představila zákazníkům společnost nové balíčkování programů a ceník.

ČTĚTE TAKÉ: Abonenty CS Linku příjemně i nepříjemně zaskočily nové cenové podmínky

Změna obchodní politiky CS Linku však vyvolala rozporuplné reakce. Zatímco jedni ji přivítali pozitivně, druhá skupina se nemůže s novými podmínkami smířit. Do redakce DigiZone.cz přišlo několik e-mailů od prodejců satelitní techniky, kteří si stěžovali na nezájem zákazníků. Svou reakci vyjádřil např. David RáczDomažlic, který uvedl, že jakmile se někteří zájemci o kupóny dozvěděli o tom, že dvousetkorunové už nebudou a programy platformy se zdražují, otočili se a z jeho prodejny odešli.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.