Hlavní navigace

Quick se mění na O2 Active

Jiří Macich ml.

Se značkami Český Telecom a Eurotel dnes Telefónica O2 pohřbila i portál Quick. Z adresy http://www.quick.cz jsou nyní návštěvníci přesměrováni na http://www.o2active.cz. Tento nový portál nabízí vedle zpravodajství, vyhledávání, telefonního seznamu nebo TV programu i obsah pro mobilní telefony jako jsou vyzváněcí melodie, různá videa, tapety, hry a podobně. K webovému rozhraní freemailové služby někdejšího portálu Quick se nyní uživatelé dostanou skrze adresu http://webmail.o2active.cz.

Se značkami Český Telecom a Eurotel dnes Telefónica O2 pohřbila i portál Quick. Z adresy http://www.quick.cz jsou nyní návštěvníci přesměrováni na http://www.o2ac­tive.cz. Tento nový portál nabízí vedle zpravodajství, vyhledávání, telefonního seznamu nebo TV programu i obsah pro mobilní telefony jako jsou vyzváněcí melodie, různá videa, tapety, hry a podobně. K webovému rozhraní freemailové služby někdejšího portálu Quick se nyní uživatelé dostanou skrze adresu http://webmail­.o2active.cz.

Našli jste v článku chybu?
13. 3. 2007 18:37
ada (neregistrovaný)
Zdravím, myslím že je samozřejmé ponechání funkčnosti předešlé domény v adrese. Ale ptám se, objevil už někdo z Vás adresu Pop3 serveru?
4. 9. 2006 9:58
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Je fakt, že je minimálně slušnost oznámit jakoukoliv změnu dopředu, ale na druhou stranu nevidím důvod, proč by si nemohli svévolně změnit doménu. Jako uživatel free služby musím s podobnými změnami počítat a nemůžu po poskytovateli vyžadovat, aby platil doménu jen proto, že se mi líbí a že jsem si na ni zvykl... "Byznys" zkrátka není žádná charita...